Kara Kuvvetlerine Özel Tavla

Ürün Kodu : S-3437
449,90 TL 399,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kara Kuvvetlerine Özel Tavla Özellikleri:

  • En:24 cm
  • Boy:48 cm
  • Yükseklik:8 cm

AÇIKLAMA

Türk ordusu hiç şüphesiz ülkemizin bel kemiğidir. Hediye sepeti, Türkiye sınırlarını koruyan ve her noktada da ülke güvenliğini sağlayarak tüm insanların rahat uyuyup, güvenli bir hayat sürmesini sağlayan kara kuvvetlerini de unutmadı. Üzerinde Türk Kara Kuvvetlerinin amblemini taşıyan ve rütbe ve ad – soy ad bilgilerinin bulunduğu bu tavla, ordu mensubu arkadaşlarınız için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kurtuluş savaşında şehitlerimizin kanlarıyla ıslanarak kurtarılmış ve yine o yıllardan beridir de Türk toprakları için canlarını verebilecek olan askerlerimiz güvencesi altında olan bu topraklar, yine onlara emanet olarak ayakta durmaktadır. Şayet sizlerin de bu onurlu vazifeyi icra eden arkadaşlarınız ya da yakınlarınız varsa ne mutlu size. Bu küçük hediyelik tavla sayesinde onlara tüm milletçe duyduğumuz minnet ve şükran duygusunu hepimiz ve kendiniz adına anlatabilir ve bir nebze de olsa bu kişileri sevindirerek gönüllerini alabilirsiniz. Etkileyici hediyeler konusunda Kara kuvvetleri armasının ve kişiye özel ad – soyadın yer aldığı bu tavla bize soracak olursanız en özel hediyelerden olacaktır.

Kara Kuvvetlerine özel olarak üretilmiş olan bu şık tavlanın ebatları: en 24 cm ve boyuysa 48 cm’dir. Yüksekliğiyse 8 cm’dir. Kara Kuvvetlerinde görevliyseniz ve farklı bir yere tayininiz çıktıysa aynı dönemde vazife yapmış ordu mensuplarına bu şık hediyeyi vererek her zaman sizi anımsaması için ardınızda küçük bir armağan bırakabilirsiniz. Arkadaşı asker olan kişilerinse  en yakın arkadaşa hediye arayışı bu tavla sayesinde son bulabilir diye düşünüyoruz. Bu sayede her zaman anımsanacak ve unutulmayan biri olarak kalacaksınız. Asker sevgiliye hediye arayan bayanlar da bu özel hediye seçeneğinden rahatlıkla faydalanabilir.

 

Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na özel hazırlanmış isme özel bu tavla ile tayin döneminde olan astlarınıza ya da üstlerinize özel bir anı olarak hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz, böylesine özel bir hediye seçerek yalnızca onlara özel bir hizmet anısı vermiş olacaksınız.

Siz de bu mesleğe gönül vermiş mesai arkadaşlarınıza kara kuvvetlerine özel bir tavla hediye ederek onların keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.