Kalbimin Meleğine Özel Müzikli Kar Küresi

Ürün Kodu : S-11520
89,90 TL 64,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kalbimin Meleğine Özel Müzikli Kar Küresi​ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Kalbimin meleğine özel müzikli kar küresi kalbinizin sahibi biricik prensesinize gidecek en tatlı hediye alternatifi.

Sağlık ve güzellikten nasibini oldukça fazla almış olan melek yüzlü sevgilinize hediye mi arıyorsunuz? O halde ona içinde kendisinin de yer aldığı melekler temalı bu güzel kar küresinden armağan edebilirsiniz. Kar küreleri her zaman bir sevgiliyi en çok heyecanlandıran hediyeliklerdendir.

Kaidesi güllerle süslü saflığın en güzel anlatımlarının yaşandığı bu kar küresinde karşılıklı geçmiş ve kanatlarını açmış birbirine öpücükler atan bir çift melek yer alıyor. Sevilinizin saflığından ilham alarak seçtiğiniz bu güzel hediye onunla yaşadığınız masumane ilişkinizin en güzel anlatımı olabilir. Ona bu güzel hediyeyi aldığınızda içinde birçok mesajı da ona götürecektir. Örneğin saf aşkınız, sevgilinizin duruluğu, temizliği, meleklere benzeyen duru güzelliği hep bu kar küresinin ona götüreceği mesajlardan.

Karşılıklı, fısıldaşan hatta belki de dans eden bu melekler aynı sizin ikinizin masum aşkını ifade ediyor olacak. Onu nasıl temiz duygularla sevdiğinizi bu güzel hediyeyle niçin sevgiliye aktarmayasınız? Yılbaşı sürprizleri arasında ona doruk noktasında mutluluklar yaşatacak olan kar küresi bu güne dek aldığı en sürprizli hediyelerden olacaktır.

Onun tertemiz bakışlar ve gülücükler saçan yüzündeki inci gülümsemesini görebilmek adına yapmanız gereken tek şey, hemen siparişinizi oluşturmak ve bu melek küresini ona satın almak olacak. Bırakın sabah – akşam hediye kar küresinin başına geçsin ve müzik koluna dokunarak karların akışını izlesin. Hatta belki sizde yanında olursunuz. Onu bu küçük mutluluk anlarından esirgemek istemiyorsanız stoklar tükenmeden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sevgiliye yıldönümü sürprizi yapmak istediğinizdeyse kesinlikle melekli kar küresi en doğru hediye kararlarından olacaktır.