Jenga

Ürün Kodu : S-8078
129,90 TL 109,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Jenga özellikleri

  • 54 Jenga tahha blok,
  • Düzeltme kalıbı,
  • Oyun kılavuzu,
  • 6 yaş üzeri için uygundur.

AÇIKLAMA

Jenga, oynamayı seven arkadaşınıza ya da tanıdıklarınıza en güzel sürpriz hediye bu Jenga paketi olacaktır.

Son senelerin popüler oyun kültüründe adından sıkça söz ettiren ama aslında eski bir tarihi olan Jenga tekrar gündemde. Neredeyse zevkli oyun tarzı nedeniyle evlerin çoğunda bir kutu Jenga vardır mutlaka. Ama hala daha sizin evinizde yoksa, bu zevkli oyundan mutlaka bir tane edinmeli, evdekilere hediye etmeli ve fırsat buldukça da oynamalısınız deriz.

Jenga, 54 tahta bloğa sahip olan ve sırası gelenin bu blokları sırası ile dizmesi gereken ve  tahtalar bittiğinde de ne yapacağınızı şaşırtan bir oyun. Jenga oyunu aslında gittikçe zorlaşacağı için zevki de dakikalar ve saatler işin de ortaya çıkacaktır bu nedenle durun ve bekleyin, kısacası sabırla oynamaya devam edin diyoruz. Zira bu yunun sefası oynadıkça çıkacak ve az sonra rakiplerinizi köşeye sıkıştırmaya başlayacaksınız.

Zira siz tahtaları ne kadar intizamlı dizseniz de vakit gelecek ve tüm tahtalar tükenecek. O zaman zor anlar başlayacak ve bu kez alttan sıkışmış olan tahtaları çekerek bu kez üste dizmeye çalışacaksınız.

Aralardan derelerden, kenarlardan tahta çekmeye başladığınızdaysa terlemeye ve heyecanlanmaya başladığınızı siz de hissedeceksiniz.  Ve o da ne? Kaçınılmaz son!...  Siz ya da  o, hiç duymayı istemediğiniz o  tahtaların düşme şıngırtısını eninde – sonunda duyacaksınız ne yazık ki.  Bu oyunu oynarken kuralları okumalı ve cezaları ona göre vermeyi ihmal etmelisiniz. Tahtaları cezalıya dizdirebilir, ona türlü işlerinizi yaptırabilir, ya da onu gülünç durumlara sokabilirsiniz dilerseniz. Hatta oyundan önce farklı iddialara bile girebilirsiniz isterseniz. Kısacası  Jengadan sonra evinizde hayat çok farklı olacak ve  evinize neşe gelecektir. Yeni evlilere hediye arıyorsanız şeker tadındaki bu oyundan alabilirsiniz.

Sevgiliye ufak hediye mi arıyorsunuz? Ona Jenga aldığınızda saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaktır.

En değişik hediyeler oyunda  olsa her zaman Hediye Sepeti sayfalarında.

 

Tek başınıza dahi eğlenceli vakit geçirebileceğiniz popüler oyun Jenga'ya hediyesepeti.com'da sahip olabilirsiniz. 54 tahta bloğundan oluşan kulenin altından uygun olan parçayı üste doğru dizmeniz gerekmektedir. Yıkmadan kaç kat çıkabileceğinizin hırsı ile oyunun başından kalkamayacağınızın garantisini verebiliriz.

1 ve daha fazla kişi ile oynanabilecek jenga oyununda dikkat etmen gereken doğru parçayı seçmendir. Dengeyi bozup kuleyi yıkan oyundan diskalifiye olur. Hem fiziksel hem zihinsel becerilerinizi geliştirebileceğiniz Jenga oyununa sahip olmak için acele edin. Oyuna sahip olduktan sonra yapmanız gereken eğlencenin tadını çıkarmak.