İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-11806
119,90 TL 107,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Minyatür Bahçeyi Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeler özel kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

-Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

-Kap : özel tasarım porselen saksı
en : 15, boy : 15, yükseklik : 4,5 (cm)

-Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.

Toprak tamamen kuruyunca her bitki için 50 ml su ile sulanmalıdır.

Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

-Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorumlar

burak ö.
22.12.2017
Süper paketlenmiş olarak bire bir aynı şekilde geldi teşekkürler

AÇIKLAMA

İsme özel yeni yıl hediyesi minyatür bahçe ile sevdiklerinize rüya tadında güzel bir bahçe armağan edebilirsiniz.

Gözlerinizi kapatın ve bir varmış, bir yokmuş diye başlayan en güzel masalları düşünün… Çünkü bu sayfada gördüğünüz bu güzel bahçe size ve sevdiklerinize masal tadında dakikalar yaşatacak.

Sevdiklerinize yeni yılda ya da özel günlerinde en güzel bahçeyi armağan etmek isterseniz hiç düşünmeyin ve hemen siparişinizi verin. Sadece yılbaşında mı? Sevdiklerinize yaş günlerinde, sevgililer gününde ya da terfi ettiklerinde dahi verebileceğiniz bu bahçe ile onları huzura erdirebileceğiniz gibi, hafif çapta bir meditasyon imkanı da sağlayabilirsiniz. Örneğin annenize Anneler günü çiçek sepeti konusunda harika bir armağan vermek isterseniz bu tarzda bir armağan sunabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yeşillikler bu dünyada ki en rahatlatıcı unsurlardandır. Sevdiklerinizi artık  plastik, yapay petrol türevi yapay çiçeklerle, ya da  iki günde  solacak olan dayanıksız çiçeklerle sevindiremeyeceğinizi biliyorsunuz

Oysaki bu sayfada gördüğünüz gibi sukulent bitkilerle dolu harika bir bahçe hediye ettiğinizde onları hem gerçek bitkilerle hem de dayanıklı bir bahçe ile buluşturmuş olacaksınız. Yeşilin, çimen sürgünlerinin, kaktüsgillerin, kırmızının, ahşap bankların ve hoş bir tabelanın harmonisini bu güzel bahçe ile onlara en güzel şekilde yakalatabilirsiniz. Unutmayın ki içinde En güzel çiçekler in bulunduğu sükulent minyatür bahçeler daima Hediye Sepeti’nde!

Evet, belki onlara gerçek bir bahçe armağan edemiyorsunuz. Oldukça külliyetli ve maliyetli olan bu işlemi siz de neden bir minyatür bahçe ile gerçekleştir meyesiniz ki? Şık saksısının içinde evlere ya da çalışma ortamlarına güzel bir ambiyans katacak olan bu kalıcı çiçek hediyesi ile her zaman en güze şekilde anımsanacağınız gibi, setiğiniz hediyenin güzelliği ve ilginçliği konusunda da tebrikler alacaksınız. Öğretmenler günü çiçekleri içinde mini sukulent bitki alternatiflerimize göz gezdirebilirsiniz.