İsme Özel Taşınabilir Şarj

Ürün Kodu : S-3615
79,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Telefonların sizi ya da sevgilinizi yarı yolda bırakmasından sıkıldınız mı? O zaman size bir müjdemiz var. Çünkü artık telefonlarınızın şarjı isme özel şarj sayesinde olur olmadık yerde bitmeyecek.

Sevgilinden ayrı kaldığınız zamanlarda size dakika dakika rapor vermesini istiyorsunuz ama şarjı adeta vakumlu bir şekilde emen telefonlar yüzünden bu pek de mümkün olmuyor öyle değil mi? Ya da büro dışındayken de işlerinizi telefonlarınızdan anı anına sıkı bir şekilde takip etmek istiyorsunuz. Ama yine şarjınız erkenden bittiğinden dolayı maillerinizi alamıyor ve müşterilerinizle kontak halinde olamıyorsunuzdur büyük ihtimal. Oysaki isme özel usb şarj sayesinde tüm bu sorunlar son bulacaktır. İsimli hediyeler arasından seçtiğiniz bu farklı hediye tüm tanıdıklarınız için de çok işlevseldir.

Tüm akıllı telefonlar ve ipod, iphone, Samsung ların hepsiyle de uyumlu olabilecek olan bu usb isme özel şarj cihazı sayesinde, şarj bitti bitiyor endişesi olmayacak yanı sıra sevgililerin ulaşılamadıklarında kaçamak yapabilme ihtimali de ortadan kalkacaktır. 10,5 x 7,5 cm ebatlarında ve 0,5 yüksekliğinde olan bu şarj cihazı, her nerede olursanız olun, ya da hediye ettiğiniz kişi her nerede olursa olsun kesintisiz mobil ulaşılma imkanının anahtarı olacaktır. Sevgililer için birebir olacak olan bu ürünle ayrı kalma derdine bir on verebilirsiniz.

 

Özellikle her zaman ulaşılabilme konusunda aktif mesleklerle ilgilenen kişiler için (örn: emlak sektöründe çalışanlar, broker, borsacı, avukat, v.b.) de büyük bir kullanım kolaylığı getirecek olan bu usb şarj cihazı, oldukça işlevsel bir ürün olacak. Sevgiliye hediye ne alınır konusunda da bu yüzden çok düşünmenize gerek yok. İsme özel üstelik te taşınabilir şarj, günümüzde hem çok işlevsel, hem de kimsede olmayan hediyelerdendir. Zira kimse kolay kolay bu gibi bir hediyeyi akıl edemez doğrusu. Ama Hediye Sepeti ziyaretçileri sizler, her zaman ki gibi sevdiklerinize kimsede olmayan hediyelerden almak konusunda ayrıcalıklı kişiler olduğunuzdan, tüm sevdiklerinize bu değişik objkeden hediye edebileceksiniz. Artık otobüste, toplu taşımalarda ya da caddelerde sokaklarda yürürken dahi telefonumun şarjı bitti endişesi yaşanmayacak! Cebinize elinizi attığıınız gbi isme özel bu yedek şarjdan yararlanabilecek ve tüm sevdiklerinizle kontakt kurma  keyfini srdürebileceksiniz. Sabah, akşam, öğlen,  ya da elektrikleri gittiğnde dahi siz ve sevdikleriniz telefonunuzu sarj ediyor olacaksınız. Herkese sevdiği renkte hediye edebileceğiniz bu güzel şarj aleti sayesinde herkesin kendine özel yedek bir şarj deposu olabilecek. Bu sayede hiç bir görüşmeniz yarım kalmayacağı gibi, işleriniz de kesintiye uğramayacaktır. Yarı yolda  şarjı biten çalışanlar, hiç olmadık zamanda şarjın bitmesinin acısını iyi bilir. Eğer bu durum 1 - 2 defa başınıza geldiyse, işlernizin ve günlük akışınızın nasıl sekteye uğradığını iyi biliyorsunuz demektir. İşte işinde faal olan tüm fertlere ısrarla önerdiğimiz bu isme özel şarj aleti , hepinizin elli - ayağı olacaktır.

 

Sevgilinize hediye edeceğiniz isme özel imza tasarımlı usb şarj cihazı telefonu ile sürekli sizinle iletişim halinde olan sevgilinizin hızla biten şarjına tek çözüm olacaktır. İphone, ipod ve İpad, Samsung ve tüm akıllı telefonlar ile uyumlu taşınabilir şarj cihazı usb bağlantılı tüm cihazlara uygundur. Gittiği her yere götürebileceği kırmızı ya da siyah renk seçenekli usb şarj kadına hediye ya da erkeğe hediye olarak verilecek özel hediyelerden birisidir.Telefonu olmadan yapamayan sevgilinize hediye edeceğiniz şarj aleti şarj sorununu sonsuza dek ortadan kaldıracağı için sevgilinizin vazgeçilmezi olacaktır.


İsme Özel Taşınabilir Şarj'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, ipad ve ipod"lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm"dir.
  • Yüksekliği 0.5cm"dir.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb"den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 5000 MaH

Yorum Yaz

.... .
bir an önce gelsin lütfen
09.01.2017
Volkan Ç.
TEŞEKKÜRLERİMİZLE...
ZAMANLAMA VE ÜRÜNLERİN KALİTESİ PAKETİ VS..HERŞEY ÇOK DİKKATLİ VE İLGİLİ ..YİNE GÖRÜŞMEK ÜZERE
06.12.2016
Kemal S.
ZARİF VE PAHALI
Aldığım hediyenin sunuş şekli, paketlemesi zarif hoşuma gitti sadece 75 TL yerine 50 TL olabilirdi piyasa koşullarında.....
19.08.2016
Demet E.
Hızlı teslimat, kaliteli ürün. Teşekkürler.
Hızlı teslimat, kaliteli ürün. Teşekkürler.
16.03.2016
Emin T.
Gerçekten çok hızlı teslimat oldu ve ürün özenle hazırlanmış.Teşekkürler hediye sepeti
26.12.2015
.
Cok hızlı ulaştırıldı herkese tavsiye ederim
09.12.2015
Taner .
Hızlı gönderi güzel işçilik teşekkürler
25.11.2015
NUR .
Hızlı gönderim ve özenle hazırlanmış bir paket şekilde elime ulaştı..Üründe kaliteli görünüyor çok beğendim,umarım kullandığımda da memnun kalırım.Teşekkürler..
08.10.2015
dilek .
çok beğendim... hızlı kargo , gösterdiğiniz titizlik ve kalite için ayrıca verdiğiniz güven için teşekkürler.. Mükemmelsiniz..
24.08.2015
Akif .
çok güvenilir ve memnun edici bir site. isteklere yanıt ve hız konusunda çok iyi. kalitesi ve seçenekleriyle herkese tavsiye edebileceğim bir site.
25.12.2014
YASİN .
Ürünlerin üzerine özel not yazdırmış olmama rağmen cumartesi sipariş edip salı günü elimde olacağını hiç ama hiç düşünmemiştim. Çok hızlı bir alışverişti. Teşekkür ediyorum.
16.10.2014
Cemil a.
Cok guzel bir alisveristi herkese tavsiye ederim
13.10.2014