Erkeğe Hediye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi

Ürün Kodu : S-8328
129,00 TL 69,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Birçok özel gün için tercih edebileceğiniz minyatür bahçeleri en şirin, en özel halleriyle sizlere sunuyoruz!

Hediye edeceğiniz kişiye özel tasarımıyla dikkat çeken İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz sıradışı ve çok özel bir hediye. Verdiğiniz anda tatlı bir heyecan ve mutluluk yaratacak olan bu hediye ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz ve onlara keyifle büyütecekleri bir bitki ve kendi isimlerine özel hazırlanan minik bir bahçe armağan edebilirsiniz.

İster ofiste isterlerse de evlerinde özenle bakacakları İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni satın almak için siparişinizi oluşturmanız yeterli. Satın alacağınız bu hediye ile sevdiklerinize mutluluğu armağan edin!

 

İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı boyutları: 15x15x7 cm boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

AYŞE Ü.
güzel
çok teşekkürler. Özenle hazırlanmış bir paket geldi..
13.01.2017
Eda a.
Kişisel Bahçe
Ürünün ulaşımında hiç bir sıkıntı yaşanmadı.En kısa sürede elimize ulaştı.Ürünün canlı olması daha da güzeldi
29.12.2016
eda k.
ürün kargoya 1 iş günü içerisinde verildi. Kargoda kırıldı. Aynı gün içerisinde yeniden yapılıp ürün elden teslim edildi. Çalışanlar bu konuda hassas ve ilgili davranıyorlar. Bazı aksilikler olsa da tavsıye edilebilecek bir hediye
05.10.2016