İsme Özel Deri Ruhsat Kabı ve Anahtarlık Hediye Seti

Ürün Kodu : S-8300
84,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

İsme özel ruhsat kabı ve anahtarlık hediye seti babaya en özel hediye seçeneği olabilir.

Arabalar bu dünyada erkeklerin çocukluk çağlarından beri en düşkün oldukları nesnelerdendir. Çocukluk çağından itibaren araba hayaliyle yatıp – kalkan erkekler, her zaman oyuncaklar arasından araba seçenekleriyle oynar ve ilk fırsatta ehliyet alarak araç sürme hayalleriyle kavrulur. Hatta babasının arabasının anahtarını dört gözle kollayan gençlerin sayısı da hiç azımsanacak sayıda değildir bluğ çağındayken. Bu nedenle erişkin tanıdıklarınıza mutlaka doğum günü hediye si olarak araçlarıyla ilgili hediyelikler sunmanızı öneririz.

 

İşte,  o muhteşem an geldiğinde yani ehliyet sahibi olduğunda, erişkin bir genci arabasından indirmek o kadar zordur ki, bakkala bile arabayla gitmeyi yeğlerler çoğunlukla. Elbette ki kendi parasını kazanmaya başlayan yetişkin bir erkek se ilk fırsatta hayalini kurduğu arabaya sahip olmanın fırsatını arar ve en kısa zamanda da bularak hayallerindeki arabaya sahip olur. Erkeğe özel hediyeler konusunda oto ruhsat kılıfı ya da oto anahtarı en güzel hediyeliklerden olacaktır.

 

İşte, bu hikayeye  isme özel güzel bir ruhsat kabının ve oto anahtarlığının da eklenmesi gayet hoş olacaktır bize soracak olursanız. Eğer sizin de arabasına düşkün bir çocuğunuz, ağabeyiniz, kardeş ya da babanızın varsa, bu isme özel ruhsat kabı yanı sıra anahtarlık hediye setiyle onları sevindirebilirsiniz. İsme özel orijinal deriden üretilen bu şık ruhsat kabı sevdiğiniz kişinin arabasıyla ilgili olan tüm evraklarını gayet düzenli bir şekilde tutmasını sağlarken, kişiye özel şık metal anahtarlık ta aracının anahtarını süsleyecektir. Babalar günü hediyesi olarak babanıza bu üründen sunduğunuzda, sevincini gözlerinden okuyabilirsiniz. Ruhsat kabı, genellikle ihmale  uğrayan ve şıklığı pek de önemsenmeyen eşyalardandır. Oysaki bir cüzdan kadar göz önünde olan bu  obje, gereken değeri gördüğünde stilinize stil kattığı gibi, arabanız için de büyük bir organizer etkisi gösterecek. Artık biricik  babanıza pul neredeydi, sigorta kağıtları , kasko orada mı burada mı derdi yaşatmayacak olan bu güzel cüzdan arabasının en güzel şekilde kafa kağıtlığını yağacak. Hem de en stil  ve fiyakalı şekliyle. Öte yandan anahtarlık kısmıyla da büyük bir kombin yakalayacak olan bu ikili, gölere büyük bir  şıklık  keyfi yaşatacaktır. Bu objelerle bir mekandan içeri giren babanız ya da  eşiniz şöyle bir edayla koltuğa  kurularak bu özel anahtarlık ve  ruhsat kabını usulca  masaya bıraktığında kısa bir sessizlikle herkes elinden bıraktığı bu objeleri incelemeye başlayacaktır. Zira hem üzerinde  ad - soy ad baskısı taşıyan, hem de muhteşem bir uyum sergileyecek olan enfes ikili, herkes tarafından merak konusu olacaktır. Eşinize ya da babanıza bu anahtar ve cüzdan setinden aldığınızda, hemen kullanmaya başlayacak.

 

Arabasına aşık olan babanıza hediye edebileceğiniz hakiki deri ruhsatlık ve anahtarlık ile onu mutlu edebilirsiniz. Babalar günü hediyesi olarak her erkeğin hoşuna gidecek, özel kutusunda sunulan hediye seti ile babanızın ne kadar mutlu olacağına şahit olabilirsiniz.


En büyük zaafı arabası olan babanızı elbette bu set ile dünyanın en mutlu insanı olarak görebilirsiniz. Benim babam en iyisini hakediyor diye düşünüyorsanız ruhsatlık ve anahtarlıktan oluşan arabasını tamamlayacak özel sete hemen sahip olmalısınız.

 

İsme Özel Deri Ruhsat Kabı ve Anahtarlık Hediye Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Ruhsat özellikleri
9x12 cm ölçülerindedir.
6 adet yaprak gözü olup 2'si ehliyet sayfasıdır.
Ön kapak arkasında 4 adet cep vardır.
Arka kapak arkasında 1 adet geniş cep bulunmaktadır.

Anahtarlık özellikleri
4,5 cm uzunluğundadır.
2,5 cm genişliğindedir.

Hediye Setiniz özel hazırlanmış kutusuyla birlikte gönderilecektir.

Yorum Yaz

Zülfiye S.
super hiz
Siparisim eksiksiz ve süper bir hızla teslim edildi. Emeginize sağlık eşim hediyesini çok beğendi belki yazı karakter rengi gümüş olsa daha güzel olabilirdi ama olsun bu halide çok güzel herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
17.02.2017
Tayga Y.
Güzel
Siparişten 1 gün sonra elime ulaştı. Gayet güzel bir hediye oldu tavsiye ederim
15.02.2017
burcu b.
Harikasınız.
Siparisim hizli bir sekilde hazirlandi ve gonderildi. Urun kalitesinden oldukca memnun kaldim. Guzel bir hediye. Emegi gecen herkese tesekkurler.
09.02.2017
Bilge O.
Guzel bir hediye
Siparisim hizli bir sekilde hazirlandi ve gonderildi. Urun kalitesinden oldukca memnun kaldim. Guzel bir hediye. Emegi gecen herkese tesekkurler.
03.02.2017
Bilge O.
Kaliteli bir urun
Siparisim hizli bir sekilde hazirlandi ve gonderildi. Urun kalitesinden oldukca memnun kaldim. Emegi gecen herkese tesekkurler.
21.01.2017
Kübra İ.
Gayet iyiydi
Urun teslim suresinden daha erken geldi yazi biraz daha buyuk olabilirdi. Arabaya duskun olan bir insana verilebilecek bir hediye.
31.12.2016
Can Ç.
Hızlı teslimat amaeksik ve kötü baskı
Üzerine basılacak logoyu vectorel halde gönderdiğim halde üst kabın üzerine baskı yapılmamış unutulmuş, ruhsat kabının üzerindeki baskı yapılmış ancak hiç görülmüyor, telefondaki müşteri hizmetleri ürünün fotoğrafındaki ile aynı olacak demesine rağmen hiç görülmüyor baskı. Anahtarlık iyi aynı vaad ettikleri gibi
26.11.2016
Seden .
Hızlı ve kaliteli
Siparişim hızlı şekilde hazirlandi ve teslim edildi. Ürünun kalitesinden oldukça memnun kaldım. Müşteri hizmetleriyle yaptığım gorusmeye istinaden ürün,taleplerim dikkate alınarak hazırlanmış.
07.11.2016
Serkan .
İsim yazılması hk.
İsim yazımını istediğimiz gibi seçebiliyormuyuz? Yazı karakter ve yazı boyunu seçebiliyormuyuz? Anahtarlık metal üstü kaplama mı ? Çelikmi ?
19.10.2016
Beyza .
Kaliteli bir ürün fakat isim daha görünür yazılsın isterdim
09.05.2016