İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh

Ürün Kodu : S-8153
104,90 TL 89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh özellikleri:

AÇIKLAMA

İsimli powerbank – harici şarj cihazı 3000 mAh kraliyet arması niteliğinde kişiye özel harfli armasıyla sizin tanıdıklarınıza ait olabilir.

Akıllı telefon ve bilgisayarlarınıza kullanabileceğiniz bu güç bankası üzerinde taşıdığı en özel tavrıyla sevdiklerinizin olsun isterseniz hemen şimdi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bilgisayarlarınızdaki bilgi akışına, telefonlarınızdaki telekominikasyon kabiliyetine elbette ki özellikle de mobil haldeysek şarj güç kapasitesi el verdiği ölçüde sahip olabiliyoruz. Evde ya da iş yerinde sorun olmasa da bu durum özellikle mobilken bizi sahip olduğumuz şarj gücü kapasitesiyle sınırlı tuttuğundan sıkıntılar yaşatabilir. Bu durum mobilken asla gün boyu telefon ya da bilgisayarlarımız için yeterli şarjı bize sağlamamaktadır.

 

Yolda, otobüste, yolculukta, metro veya vapurda ya da herhangi bir yerde en can alıcı bilgi akışı içerisindeyken ya da iletişim halindeyken aniden şarjınızın bittiğini düşünün! Ki bu durum sık sık başımıza gelen ve oldukça can sıkan durulardandır öyle değil mi? Oysaki bu durumdan kurtulmak şimdilerde çok kolay. Zira şimdi Hediye Sepeti sayfalarında yer alan isimli powerbank harici şarj cihazı var. 3000mAh güç kapasiteli yedek şarj cihazınız sizi yarıda bırakmayacak ve kullanım durumunuza bağlı olarak yerine göre size tüm gün yedek şarj keyfi yaşatabilecektir. Kişiye özel ürünler den olan bu hediyeyle sevdiklerinize ofis eşyaları hediyesi tadında da bir armağan vermiş olacaksınız. Zira bu şarj cihazı sayesinde asla iş ile ilgili telefon görüşmelerinde kopma yaşamayacaklardır.

 

Siyah, kübik hoş tasarımlı   cihazın taşıması kolay ve üzerindeki takım taraftarı ya da kraliyet logolarını anımsatan isim baskısı da gözlere zevk veren tarzda olacaktır. Telefonda konuşmayı çok sevdiğim sevgilime ne hediye alabilirim diye düşündüğünüze ilk akla gelebilecek hediyeliklerinden olabilecek olan  bu cihaza dikkat diyoruz.

Sürekli biten şarjınızdan şikayetçi misiniz?İnce tasarımı ve taşınabilir portatif şarj cihazı ile beklenmedik anlarda şarjınız yüzünden yolda kalmayacaksınız. Akıllı telefonlar neredeyse herkesin cebinde olan ve günlük hayat dışında iş akışının da takip edildiği en önemli kişisel eşyalarımızdandır.

Elimizden düşüremediğimiz telefon ve iPad bilgisayarlarımızın tek sorunu kullanıma bağla hızla tükenen şarjlarıdır. 3000 mAh gücünde olan isimli taşınabilir şarj cihazı ile dilediğiniz yerde telefonunuzu sınırsızca kullanma keyfi yaşayabilirsiniz. İphone, İpad, Samsung gibi akıllı telefon ve bilgisayarların vazgeçilmez aksesuarı olacak portatif şarj isme özel olarak düzenlenen yeni nesil hediyelerden olacaktır.