İsim Yazılı Metal Asker Künyesi

Ürün Kodu : S-10907
39,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Ülkesi için hiçbir emekten kaçınmayan, fedakarlıklarının asla bir sınırı olmayan, vatani görevini seve seve yerine getiren vatan aşkıyla dolu askerlerimiz milletimizin en önemli unsurları. Onlar canlarını ortaya koyarak ülkemize karşı her kötülüğe meydan okumaya, halkın güvenliği için ellerinden gelen ne varsa yapmaya her zaman hazırlar.

Askerlik erkeklerin vatani görevi, giderken arkada bıraktıkları için de büyük bir özlem başlangıcı. Askerde yeri geldiğinde hiç karşılaşmadığı zorlukları gören, orada faydalı bir şeyler yapmak için çabalayan asker yakınlarınıza yapacağınız güzel jestler onları çok mutlu edecek ve zor koşullarda motive olmalarını sağlayacaktır. Asker sevgiliye hediye olarak tasarlanan isim yazılı metal asker künyesi ile ona duygularınızı ifade edebilir, ona destek olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Vatani görevi için sizden uzakta olan veya askerliği meslek olarak seçen sevgilinize doğum gününde isimlerinizin yazılı olduğu bu anlamlı hediyeyi vererek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hediye alırken sevdiklerinizi etkileyecek seçeneklere yönelmeyi seviyorsanız bu metal asker künyesi sevgiliniz için çok özel bir hatıra olacaktır. Kişiye özel hediyeler arasından askerdeki erkeğe alınabilecek hediyeler den en güzeli isimlerinizin yazılı olduğu metal asker künyesi olacaktır.

Burnunuzda tüten, özlemini çektiğiniz değerli sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu anlamlı hediyeyi yollayabilir bu özleme katlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Her zaman sizi sevgisiyle mutlu eden biricik sevgilinizi romantik hediyeler ile mutlu etmek istiyorsanız isim yazılı metal asker künyesini sipariş ederek ona ulaşmasını sağlamalısınız.

Hediye Sepeti, her zaman, hemen hemen herkese hitap edebilecek türden orjinal hediyeler ile karşınızda!

İsim Yazılı Metal Asker Künyesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kalp kolye 5 x 2.8 cm ölçülerindedir.
  • Künye üzerine kişiselleştirme lazer kazıma yöntemi ile yazıldığı için silinme olmayacaktır.

Yorum Yaz

neslihan .
ürün güzel fakat üzerindeki yazılar daha çarpıcı ve künye biraz daha farklı desenli olabilirdi.
21.04.2017
Onur B.
Mükemmel
Harika bir ürün resimdekinden daha da güzel çok memnun kaldım 1 sonra elimde oldu ürün alışverişe devaammm
12.04.2017
merve g.
Çok hızlı kargo uygulaması ve kalitesiyle beni sasirtmadinız alışverişe devamm
16.03.2017
Meltem T.
Mükemmel..
Ürünü sipariş ederken biraz endişeliydim ama yanılmışım.. Ürün tam göründüğü gibi hatta daha da fazlasıyla mükemmel.. Hiç düşünmeden sipariş edin hele ki kargo hızı bence gerçekten tek kelimeyle harika.. Teşekkürler hediye sepeti.. :) :)
11.02.2017