İsim Yazılı Hediye Altın Külçesi Usb Bellek

Ürün Kodu : S-8561
114,90 TL 99,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsim Yazılı Hediye Altın Külçesi Usb Bellek Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

AÇIKLAMA

İsim yazılı hediye altın külçesi USB bellek ile sevdiklerinizin hayalini gerçekleştirin!

Usb bellekler hayatımızın ayrılmaz parçalarından oldu son dönemlerde. Bilgisayarların hayatımıza girmesinden sonra büyük bir çığır açıldı ve tüm işlerimiz neredeyse ışık hızıyla yoluna girebiliyor bu sayede. Akabinde kocaman bilgisayarları, laptopları oradan oraya taşımayalım diye çağın diğer icadlarından olan usb bellekler de  hayatımızdaki yerini alıverdi. Bilgi deposu niteliğinde yanımızda her yere kolayca taşıyabildiğimiz usb belleklerin her formda  ve ilginç şekillere bürünmüş olanları hayatlarımızı süslese de isme özel altın külçesi şeklinde ki bu bellek sevdiklerimizin çok ilgisini çekecektir.

Altınlar, para balyaları, ışıltılı mücevherler… Elbette çoğumuz tüm bunlara sahip olmak için değil sadece hayatımızı idame ettirebilmek için çalışıyoruz ama bu kılıklara bürünmüş olan objelerinde hayatımıza kattığı renklilik yaşamımıza da bir canlılık getirmekte. Sevgiliye değişik sürprizler yapmak istiyorsanız, bu güzel  usb belleği  partnerinize alarak ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Bu nedenle de  altın külçesi formunda  tasarlanmış olan bu bellek gerek ışıltısı gerek çizgisiyle  sevdiklerinizi çok sevindirecek niteliklerdedir. Üzerinde hediye sahibinin adını taşıyacak olan bu bellek, altın ışıltılarını etrafa saçarak sevdiğiniz kişiye çok zenginmişçesine bir algı oluşturacaktır. Usb çeşitleri nin en zenginini bulabileceğiniz Hediye Sepeti birbirinden güzel flash bellekleri beğeninize sunuyor.

 

Hayaller, hayatlar fenomenini en güzel şekilde yıkacak olan bu altın külçesi formlu  usb bellek, tanıdıklarınıza kırk haramiler masalındaymışçasına bir zenginlik hissi yaşatacaktır. Bu  ironik belleği onlara alın ve onlara en güzel ofis hediyesini vermiş olun bizce.

Sevgilim için  hediye arıyorum ama farklı olsun istiyorum diyorsanız işte size sunduğumuz   extrem hediyeliklerden bu ürünle onu kahkahalara boğabilirsiniz.

Sıradışı bir ofis hediyesi olabilecek İsim Yazılı Hediye Altın Külçesi Usb Bellek hediye edeceğiniz sevdiklerinizin ofis hayatında ihtiyaç duyacakları tüm önemli dosyaları alabilecek kapasitede kullanışlı bir tasarımdır. Altın külçesi şeklindeki göz alıcı tasarımı bu USB'ye farklılık katmıştır. İsim Yazılı Hediye Altın Külçesi Usb Bellek üzerine kusurusuzca işlenecek olan isim-soyisim ile bu ürün tamamen sevdiklerinize özel hale dönüştürülecektir. Ofis hediyesi olarak sevdiklerinizin beğenilerine sunacağınız bu usb yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir aksesuar haline gelecektir. Ofis hediyeniz şık ve kullanışlı olsun istiyorsanız İsim Yazılı Hediye Altın Külçesi Usb Bellek'i satın almak için acele edin.