İsim ve Mesleğinize Özel Organizer Ajanda

Ürün Kodu : S-10600
39,90 TL 35,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Turuncu Renkli İsimli Organizer Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Turuncu Renkli İsimli Organizer Ajanda 16 x 24 cm dir.
  • Aynı renkte kaliteli tutma lastiği sayesinde ajandanız siz istemediğiniz sürece açılmayacaktır.
  • İsimli Organizer Ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmiş olup ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.

AÇIKLAMA

Ofis için kullanımlarda en çok tercih edilen defterlerin başında ajandalar gelir. Ofiste çalışan birinin gün içerisinde tutması gereken notlar, kaydetmesi gereken bilgiler ve randevular vardır. Hal böyle olunca bu notları ve bilgileri günü gününe, düzenli bir şekilde yazabilecekleri bir ajandaya ihtiyaç duyarlar. Sizin de şık ve kullanışlı bir ajandaya ihtiyaç duyan bir bayan arkadaşınız varsa işte size harika bir alternatif; İsim ve Mesleğinize Özel Organizer Ajanda.

Bayan arkadaşa iş hediyesi olarak tercih listenizde en başa ekleyebileceğiniz organizer ajandamız turuncu renkli şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Onun dışında aynı renkten oluşan lastiği sayesinde organizer ajanda arkadaşınız istemediği sürece açılmıyor. Oldukça kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş İsim ve Mesleğinize Özel Organizer Ajanda'nın en belirgin özelliği de üzerine yazılan isim soyisim ve meslek sayesinde kişiye özel bir tasarıma dönüştürülmesi. Bu işlem lazer kazıma tekniği ile yapılmaktadır. Lazer ile kazındığından özelleştirmelerde herhangi bir silinme olmayacaktır. Yani ömürlük bir hediye olabilecek İsim ve Mesleğinize Özel Organizer Ajanda ile en doğru seçimi yaptığınızı arkadaşınızın gözlerindeki şaşkınlığı ve mutluluğu gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz bu şık ve kişiye özel ajanda için tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmanız. Acele edin ve İsim ve Mesleğinize Özel Organizer Ajanda'yı kaçırmayın!