Instagram Tasarımlı Baskılı Mini Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-10986
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Fotoğraf paylaşımlarıyla yer alınan Instagram son yıllarda sosyal medyanın en çok kullanılan alanlarından biri haline geldi. Hemen hemen herkesin haberdar olduğu ve birçoğunun severek kullandığı Instagram fotoğrafları özenle seçilerek paylaşımlar yapılıyor. Hediye Sepeti, dostlarımızla iletişimin de eğlenceli bir yolu haline gelen Instagram'ı tema olarak değerlendirerek sevdikleriniz için hediye olabilecek mini ahşap foto tasarımıyla karşınızda!

Instagram tasarımlı baskılı mini ahşap foto, fotoğraf baskılı hediyeler arasından arkadaşa doğum günü hediyesi olarak verilebilecek etkileyici bir seçenek olacaktır. Sıradanlıktan uzak, yaratıcı hediyeler ile sevdiklerini mutlu etmek ve hediye seçiminde de güncelliği korumaya çalışanlar için Instagram tasarımlı, baskılı mini ahşap hediyelik sevdiklerinize özel hazırlanışıyla çok etkileyecektir. Fotoğraflarını like'lamaktan geri kalmadığınız yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu hediye uzun yıllar akıllardan çıkmayacak bir seçenek olacaktır.

Her zaman size dostluğuyla güç veren, başarınızda mutluluğunuzda olduğu kadar derdinizde kederinizde de yanınızda beliren kıymetli arkadaşlarınıza hem eğlenceli hem de etkileyici bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız Instagram tutkunlarına özel hazırlanan baskılı mini ahşap fotoğrafı tercih edebilirsiniz. Arkasındaki ayaklık aparatı ile masa üzerinde rahatlıkla kullanılabilen mini ahşap foto arkadaşınızın odasında veya çalışma alanında severek kullanacağı bir ürün olacaktır. Sık sık sizi anımsatacak bu ahşap foto enteresan hediyeler ile farkını göstermek isteyenler için ideal.

Sevdiklerinizi mutlu ederken eğlendirebileceğiniz, şaşırtırken gülümsetebileceğiniz orjinal hediyeler, özel zamanlar yaklaştığında boy gösteren hediye arayışlarınız için, HediyeSepeti.com'da sizlerle buluşmaya devam ediyor!

Instagram Tasarımlı Baskılı Mini Ahşap Foto Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 16 x 22 cm boyutlarındadır.
  • Kalınlığı 1,5 cm olan masif ahşap levhaya baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Masa üstünde durması için ayaklık aparatı ile birlikte gönderilmektedir.