İngiliz Telefon Kulübesi Tasarımlı Kumbara

Ürün Kodu : S-3758
84,90 TL 69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İngiliz Telefon Kulübesi Tasarımlı Kumbara özellikleri

  • 22 x 11 cm boyutlarındadır.
  • Ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kağıt ve bozuk para biriktirmeye uygungur.

AÇIKLAMA

İngiliz telefon kulübesi tasarımlı kumbara sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır.

Bildiğiniz gibi kırmızı renkli İngiliz telefon kulübeleri İngiltere’nin, Londra’nın en büyü simgelerindendir. Bu tatlı ve hoş tasarımlı kulübeler bu günse Hediye Sepeti’ndeki tatlı mı tatlı kumbaralara dönüşüyor. Kraliyet arması, kral tacını da üzerinde taşıyan çok şık kırmızı tasarımlı bu telefon kulübesi evlerinizde duran en sempatik armağana dönüşebilecek.

Ahşap tasarımlı bu güzel kumbara 22x11 cm ebatlarında olup ister bozuk para, isteseniz de kağıt para atmanıza elverişlidir. Tasarımı, rengi, çizgileri ve camekanlarıyla orijinaline tıpa tıp uygun olarak yapılan bu telefon kulübesini hediye paketinde gören sevdikleriniz bu kulübenin tasarımına bayılacaktır.

Evlerimizde orijinal ve renkli objeler görmekten hepimiz de çok hoşlanıyoruz. Öte yandan güzel ve sempatik tasarımının yanında evdekilere para biriktirme alışkanlığı kazandıracak olan bu güzel kumbara her bakımdan size ve evdekilere yarayışlı olacaktır. Ev hediyelik eşya ları arasında evleri en güzel şekilde detaylandıracak olan bu ürünle evleriniz renk kazanacak.

 

Evlerinde vintage tasarımlı objeler barındırmaktan hoşlanan kişilere süper tarzda bir hediyelik olabilecek olan bu ürünle onlara muhteşem bir hediye sunabilirsiniz. Tezgahın üzerinde, çalışma masanızda, kütüphanenizde ya da biblolarınızı sergilediğiniz raf veya köşelerde en güzel şekilde evinizi temsil edecek ince zevkin ürünü bu objeyle evinize karakter kazandırabilirsiniz. En güzel ev eşyaları arasından seçtiğiniz bu obje aynı zamanda gustonuzun da bir simgesi olacak.

 

Sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebileceğiniz bu objeyi yetişme çağındaki çocuklara da  armağan ederek onlara güzel  alışkanlıklar kandıracak olan hoş bir hediyelik vermiş olacaksınız. Bu nedenle çocuk hediyeleri alanında bu objeden yararlanabilirsiniz.Tüm bunlara ek olarak kafe, restoran ya da pub çalıştıran yakın arkadaşlarınızın işletmesine de hoş bir açılış armağanı olarak bu objeyi götürebilirsiniz.

 

Çocuk yaşlardan itaberen alınan birbirinden renkli kumbaralarla para biriktirme alışkanlığı edinilmeye çalışılır. Ünlü dizilere dahi konu olmuş Londra ile bütünleşmiş kırmızı telefon kulübeleri özel tasarımı ile kağıt ve bozuk paralarınızı kolayca biriktirebileceğiniz ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz özel bir aksesuardır. Ahşaptan üretilen kumbara ahşap malzemeden üretilmiştir. Dilerseniz çocuklarınız için ya da bir yetişkin için alabileceğiniz telefon kulübesi kumbara sevdiklerinizin vazgeçilmezi olup onların iyi bir yatırım yapmasını sağlayabilir.