İnci Doğal Taş Tesbih

Ürün Kodu : S-8069
94,90 TL 79,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İnci Doğal Taş Tesbih Özellikleri

AÇIKLAMA

İnci doğal taş tespih ile göz alıcı ışıltılara sahip olan bu hediyeyi hiç düşünmeden partnerinize ya da babanıza armağan edebilirsiniz.

Tespihlerin kültürümüzde büyük bir yeri olduğu kesin. Osmanlı döneminde padişahların ya da halkın erkeklerinin her daim sabır çektiği ya da zikir yaptığı bu unsurlar günümüzde de birçok erkeğin elini süsleyebilmektedir. Bildiğiniz gibi erkekler aksesuar konusunda kol düğmeleri, kravat iğnesi, cüzdan, kemer, kravat dışında pek de fazla aksesuara sahip olamıyor. Ama ona görkemli, şatafatlı ve göz okşatan bir tespih hediye ederek de onu aksesuarların en özeliyle buluşturabilirsiniz. Erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler dendiğinde akla gelen tespihler bu sayfada en güzel haline bürünüyor.

 

İstiridyelerin içinde oluşan bu doğal görselle onu buluşturarak mavi suların dinginliğiyle sevdiklerinizi bir araya getirmek bu inci doğal taş tespihle çok kolay olacak. Bembeyaz ışıltılı görünümü, ipeksi dokunuşlarda ki çekimi, muhteşem dizimiyle bu tespih babanızı, eşinizi, nişanlınızı belki de erkek arkadaşınızı kendine hayran edecektir.

27 cm uzunluğunda ki harika dizinli bu tespih inci dokusunda ki değerli taşlardan oluşurken saçak kısmında ki aksesuarlar ve püsküllerde pirinç materyalinden oluşmaktadır. Bu 33’lük tespihi hiç çekinmeden; yaş gününde, yıl dönümünüzde, sevgililer gününde ya da yılbaşında partnerinize armağan edebilirsiniz. Sevgiliye hediye notları eşliğinde erebileceğiniz inci tespihiniz siparişinizden çok kısa bir süre sonra adresinizde olacaktır.

 

Beyaz incilerin göz alıcı güzelliğini erkek arkadaşınızın parmakları arasında bu tespih formunda bir hayal edin. 29 gram ağırlığında kadifemsi tatta ki tasarımıyla kuş gibi hafif bu tespih sevdiğiniz kişiye her sabır ve zikir çektiğinde alımlılığıyla sizi hatırlatacaktır. Erkek sevgiliye sürpriz dendiğinde akla gelebilecek olan tespih hediyesi bu sayfada  harika bir göz ziyafeti sergilercesine karşınıza çıkacaktır.

İstiridye ve midyelerin içinde oluşan ve değerli bir mücevher statütüsünde olan inciden oluşturulan şık tesbih erkeklere hediye edeceğiniz en özel aksesuarlardandır.Tesbih Türk kültürüne ait önemli değerlendendir.

Sabır çekmek için dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz orjinal tasarıma sahip inci tesbih babanıza hediye edeceğiniz en özel hediye seçimlerinden olacaktır. Babalar günü hediyeniz için farklı bir seçim yapmak isterseniz değerli inci taşları ile tasarlanmış tesbih hediye edebilirsiniz.