İmza Tasarımlı Kesim Tahtası

Ürün Kodu : S-7973
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İmza Tasarımlı Kesim Tahtası Özellikleri:

  • Küçük boy kesme tahtası 15 cm x 20 cm'dir.
  • Orta boy kesme tahtası 23 cm x 30 cm'dir.
  • Büyük boy kesme tahtası 29 cm x 38 cm'dir.

Yorumlar

Serel
08.05.2017
HARİKA
Hem sipariş hazırlama hızı hem ürün kalitesi hem de yazı kalitesi tek kelimeyle harika. Kesinlikle doğru tercih.

AÇIKLAMA

İmza tasarımlı bu kesme tahtasıyla mutfağına düşkün sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Kesme tahtaları bir mutfağın baş aktörlerindendir. Ayrıca da her gördüğünüz kesme tahtasına da aldanmamanız gerekir. Zira bunlardan cam olanları çok sağlıklı olsa da kullanım açısından insana zorluk çıkaran türevlerindendir. Plastik olanlarıysa asla önermiyoruz. Zira çok sağlıksızdır. Ahşap olanları en kullanışlısı ve en önerilen modellerindendir.

İşte Hediye Sepeti de sizi ve tüm sevdiklerinizi düşünerek ahşap bambu tasarımındaki bu şık kesme tahtalarını beğeninize sunuyor. Hem de kenarlarında isme özel imza tasarımıyla. Bu şık imza tasarımlı bambu kesme tahtaları, armağan ettiğiniz kişilerin mutfak dekorasyonuna farklı bir ambiyans katacağı gibi, kişisel ve sıcak bir motto da getirecek. Kişiye özel hediyeler arasından seçeceğiniz bu modern, imza tasarımlı kesme tahtaları en güzel sofralara giden köprü olacaktır.

İmza tasarımlı kesme tahtalarından birini et – tavuk- balık, diğerini peynir kesiminde, bir diğerini de sebze ve ekmek kesimi için ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz inanın ki onlar için sipariş ettiğiniz bu isme özel kesme tahtalarını gördüğünde çok onore olacakları gibi, her tahtayı kullandıklarında da sizleri hatırlayacaktır. En güzel mutfak eşyaları nı isme özel şekilde tasarlanmış hakiyle bulacağınız Hediye Sepeti, sizi ve sevdiklerinizi bu konuda sevindirmeye devam ediyor. Dilerseniz bu tahtayı özel gününde annenize ya da eşinize hediye edebilirsiniz. Ya da mutfağa düşkün, mutfakta harikalar yaratan arkadaşlarınıza da  Ev görme hediyesi olarak bu ürünü götürebilirsiniz.

İmza tasarımı ile eşsiz bir görünümü olan mutfakların olmazsa olmazı olan kesme tahtaları ev hediyesi olarak sevdiklerinizi mutlu edecek özel hediyelerdendir. Her mutfakta bulunması gereken kesme tahtaları üzerinde kalıcı olarak yazılan isim ne kadar yıkanırsa yıkansın çıkmayacak ve yıllarca aynı özellikte kullanabileceksiniz. Mutfaklarınızda güvenle kullanabileceğiniz bambu ağacından imal edilen kesme tahtasını mutfakta harikalar yaratan erkek arkadaşlarınıza ya bayan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.