İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı

Ürün Kodu : S-3831
219,90 TL 199,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı Özellikleri:

AÇIKLAMA

İmza tasarımlı çek cüzdanı iş adamı tüm sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Ticaretle uğraşan bir eşiniz ya da serbest meslek erbabı bir babanız olabilir. Kuvvetle muhtemel bu kişiler yaptıkları iş nedeniyle yüklü para taşımamaya özel göstererek çek defteri kullanmaktadır. Yüklü ödemelerde kullandıkları çek defterleri için onlara harika bir çek cüzdanı armağan edebilirsiniz oysaki. Farklı hediye fikirleri arasından seçebileceğiniz bu ürünle onlara avangard ve egzantirik bir hediye vermiş olacaksınız.

 

18 x 10 cm ebatlarındaki bu birinci kalite deriden imal edilmiş çek defterini gördüklerinde kesinlikle yakınlarınız çok sevinecektir. Sevdiklerinize dilerseniz siyah ya da dilerseniz kahve tonlarındaki farklı renklerde çek cüzdanlarından armağan edebilirsiniz. Kocama evlilik yıldönümü hediyesi olarak ne almalıyım diye hayıflanan bir bayansanız, bu hediye mükemmel olacak doğrusu.

 

Bu özel çek cüzdanını sadece bir çek haznesi gibi düşünmeyin. İçinde 4 adet kart koyma gözünün yanı sıra, kimlik koyma gözü, kartvizitlik bölümü bile mevcut. Kimlik, ehliyet, para koyma gözüne de sahip olan bu çek cüzdanı ile gerçek bir cüzdan keyfi ve konforu yaşayacaktır hediye sahibi. Toplamda 9 adet göze sahip olan bu özel çek cüzdanı sayesinde yakınlarınız neyi nereye koyduklarını çok iyi bilecek ve görebilecektir. Kocaya hediye aradığınız özel zamanlarda onları bu karizmatik hediyeyle heyecanlandırabilirsiniz.

 

Kapalı halinde deri yüzeyinin üzerinde el yazısı karakterindeki isme özel imza formu hediye sahibini onurlandıracak. Kapalı iken ayrı şık, açıldığında ise yine tarz görünen bu cüzdandan tanıdığınız ve önemsediğiniz erkekleri mahrum etmemelisiniz. Kocanıza, babanıza, erkek kardeşinize hatta patronunuza elit hediyeler vermek istediğinizde her zaman yararlanacağınız hoş bir alternatif. Ticaret erbabı erkeğe ne alınır ya da babaya ne alınır sorusunun şık yanıtı imza tasarımlı çek cüzdanı.

 

Özellikle iş hayatında ödemeler için tercih edilen ya da yüklü ödemeleri tahsil etmek için kullanılan çekler için kullanılabilecek 1. kalite deriden imal edilmiş şık ve oldukça kaliteli olan çek cüzdanını patronunuza hediye ya da babanıza hediye ederek düşünebilirsiniz. Modern görüntüsü ve kullanışlı cepleri olan çek cüzdanı tüm evrak, para ve kimlik gibi şahsi belgeleri taşıyabilecek kapasiteye sahiptir.


Üzerine yazılabilecek isim ile kalıcı ve özel bir hediye verebilmenizi sağlayacak deri çek cüzdanı sevdiklerinize prestij katacaktır. Farklı hediyelerden hoşlanan sevdikleriniz için hayatlarına düzen getirecek erkek arkadaşa, babaya ya da patrona hediye edilebilecek orjinal tasarıma sahip çek cüzdanını sevdiklerinize hediye etmek için acele edin.