İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet

Ürün Kodu : S-10381
104,90 TL 89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskeleti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kafesteki mahkum iskelet 3 adet AA pil ile çalışmaktadır
  • Önünden geçtiğiniz zaman gözlerindn kırmızı ışıklar yanmaya başlar ve İngilizce olarak "Get me out" diye bağırmaktadır.
  • 3 Yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
  • Ürün kendi özel kutusu içerisinde gönderilmekte olup, kutu ölçüleri: 29 x 23 11 cm'dir.
  • Mahkum İskelet sert plastikten üretilmiş olup dekoratif özellikte bir oyuncaktır.

AÇIKLAMA

İlginç hediye kafesindeki mahkum iskelet ilginç ve eğlenceli oyuncaklardan hoşlanan genç ya da erişkinlere dekoratif de bir hediye!

Hediye tercihlerimiz bazı gördüğümüz ilginç objelere ya da hediye edeceğimiz eğlenceli ve ilginç objelerden hoşlanan kimselere göre değişebilir. Örneğin ilginç hediye kafesindeki mahkum iskelette bu örneklere en güzel seçeneklerden biri.

Herkese aynı menyalde hediyeler almak zorunda değilsiniz elbette. Yakınlık mesafesine göre kimisine elit ve oturaklı hediyelerden almanız gerekirken, bazı neşeli ve eğlence anlayışı yüksek kişilere de bu gibi enteresan  objelerden hediye edebilirsiniz. Örneğin kardeşinize, kankanıza ya da eğlenceli ve sürprizli hediyelerden hoşlanan kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza hatta belki de kuzeninize bu gibi değişik hediyelerden alabilirsiniz. İşte bu tarz değişikliklerden hoşlananlara satın alarak armağan edebileceğiniz harika bir hediye seçeneği ilginç hediye kafesindeki bu maymun iskelet. En ilginç hediye seçenek avına çıktığınızda durup düşünmeden geçmemeniz gereken çok eğlenceli bir armağan burada!

 

Yaş günlerinde ya da yılbaşında onlara bu keyifli armağandan aldığınızda belki şaşıracaklar hatta belki de tırsacaklar. Ama emin olun ki bu ilginç ve keyifli oyuncağı evlerinde sergilemekten büyük bir keyif alacaklardır. İlginç ürünler sitesi Hediye Sepeti genç  ve her zaman genç kalacaklara da  farklı – neşeli ürünler sunmaktan durur duyar.

 

Önünden geçtiğinizde kırmızı gözlerinden ışıklar saçılacak olan bu iskelet size ‘get mi out’      (beni dışarı çıkar) diye bağıracak.  Korku filmlerinden, şakalaşmaktan, ilginçliklerden hoşlananlara harika bir hediye!

Bu güzel armağanı belki evin girişine, belki yatak odalarına hatta belki de mutfağa asacaklar ve her gördüklerinde de neşeyle sizi anacaklardır. Yeni yıl hediyeleri erkek arayışlarınız için eşsiz bir hediye!

Aynı zamanda arkadaşa alınabilecek doğum günü hediyeleri aradığınızda da  her paketten daha farklı çıkacak bir hediye seçeneği olacaktır.

İlginç hediyeler kategorimize harika bir yenilik; İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet..

İlginç hediyeler kimin hoşuna gitmez ki.. Yüzlerde tebessüm oluşturacak, şaşkınlığa uğratacak, farklı bir his uyandıracak ilginç hediyeler sıradan hediyelere göre daha akılda kalıcı olduğundan daha çok tercih edilir. Hele ki karşınızdaki insan farklı hediyeler almaktan hoşlanıyorsa.. Sizin de çevrenizde farklılığı ile benimsediğiniz bir arkadaşınız/dostunuz vardır elbette ki. Sıradışı kişiliği ile bildiğiniz bu arakadaşınızı sıradışı hediyeniz ile şaşırtmak da sizin elinizde. İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet, bu amacınız için harika bir seçim olabilir. Keyifli bir hediye olarak ona sunacağınız bu ilginç hediyeyi dekoratif bir eşya olarak odasının en özel köşesine asacak mahkum iskeletin çıkardığı her ses ile keyif dolacaktır.

Sizde en yakın arkadaşınıza neşeli ve farklı bir hediye arıyorsanız İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet'i onun için hemen alın. Bu harika ürünü yalnızca arkadaşınız için değil kendiniz için de tercih edebilir, odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.