HEDİYE SEPETİ | Yarışma Kuralları

 1. www.instagram.com/hediyesepeticom adresi üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 03.08.2017 – 08.08.2017 tarihleri arasında Hediye Sepeti tarafından düzenlenmektedir.

 2. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla ve kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

 3. Yarışmaya katılmak için kullanıcıların www.instagram.com/hediyesepeticom adresini takip ederek, yarışma görselinin altına diledikleri arkadaşlarını etiketlemeleri gerekmektedir.

 4. Kazananlar Instagram’da katılanlar arasından 4 kişi random seçilerek belirlenecektir.

 5. Kazanılan ödül Doğal Toys Denge Ödülü’dür.

 6. Kazananlar, 08.08.2017 tarihinde Hediye Sepeti Instagram sayfalarından duyurulacaktır.

 7. Kazandığı açıklanan yarışmacıların Instagram’dan ve Facebook’tan DM yoluyla ad-soyad ve iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Hediye Sepeti sorumlu değildir.

 8. Gönderilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Hediye Sepeti katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

 9. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

 10. Bir katılımcıya birden fazla ödül verilemez. Kazansa dahi hak talep edemez.

 11. Kampanyaya Hediye Sepeti çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 13. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Hediye Sepeti Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

 14. Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak, kabul etmiş sayılır.