1. www.facebook.com/hediyesepeti adresi üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 16.11.2017 – 21.11.2017 tarihleri arasında Hediye Sepeti tarafından düzenlenmektedir.

  2. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla ve kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

  3. Yarışmaya katılmak için kullanıcıların www.facebook.com/hediyesepeti 'da yer alan içeriğin altında yorumlarını paylaşmaları gerekmektedir.
  4. Kazananlar Facebook’a katılanlar arasından 3 kişi random seçilerek belirlenecektir.

  5. Kazanılan ödül Kişiye Özel Mat Siyah Tükenmez Kalem’dir.

  6. Kazananlar, 21.11.2017 tarihinde Hediye Sepeti Facebook sayfasından duyurulacaktır.

  7. Kazandığı açıklanan yarışmacıların Facebook’tan DM yoluyla ad-soyad ve iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Hediye Sepeti sorumlu değildir.

  8. Gönderilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Hediye Sepeti katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

  9. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

  10. Bir katılımcıya birden fazla ödül verilemez. Kazansa dahi hak talep edemez.

  11. Kampanyaya Hediye Sepeti çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

  12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

  13. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Hediye Sepeti Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

  14. Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak, kabul etmiş sayılır.