Hayvan Severlere Hediye Pati Tasarımlı Sıcak Su Torbası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16088

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir.
  • Sıcaksu torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız.
  • Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Hayvan Severlere Hediye Pati Tasarımlı Sıcak Su Torbası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinizin özel günlerini özel hediyeler ile kutlamak ve onlara her kullanımda size teşekkür etmelerini sağlayacak hediyeler ile tebrik etmek istiyorsanız anlamlı doğum günü hediyeleri ya da sevgililer günü, yıldönümü, yılbaşı hediyeleri gibi farklı alternatifleri deneyebilirsiniz. Tüm özel günlere düşünceli ve sevimli yapısı ile uyum sağlayacak Hayvan Severlere Hediye Pati Tasarımlı Sıcak Su Torbası ise yakınlarınıza özel bir hediye vermenizi mümkün hale getiriyor.

Bu özel sıcak su torbası yapısı itibariyle sevdiklerinizin çeşitli rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle soğuk havalarda sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ürün olan sıcak su torbası, vücudun ısınmasına ve hastalıklarda görülen çeşitli rahatsızlıkların da giderilmesine neden olmaktadır.

Bu özel ürün ile birlikte başta kas ve eklem rahatsızlıkları olmak üzere çeşitli sağlık sorunlarının tedavisi daha kolay hale gelecek ve genel bir rahatlama sağlanacaktır. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandıran yapısı ile birlikte vücut genel olarak çok daha çabuk ısınacaktır. Sağlık için sunduklarının yanında soğuk yatağa girmek istemeyenler için yatağın ısınmasına da etkili olacak ürün, tüm bu özellikleri ve daha fazlası ile birlikte yakınlarınızı mutlu etmenin, düşünceli, anlamlı ve sevimli bir yöntemi olarak öne çıkıyor.