Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-10363
39,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Tasarımıyla oldukça şık görünen ve kişiye özel tasarımıyla karşınızdaki insanın kendisini özel hissetmesine sebep olan harika bir hediye alternatifi; Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi..

Şık giyinmeyi seven babanız için, sevgiliniz için, eşiniz için veya arkadaşınız için satın alabileceğiniz bu şık kol düğmeleri kişiye özel tasarımıyla benzerlerini geride bırakıyor. Kol düğmelerinin ahşap kısmı üzerine kusursuzca işlenecek olan isim baş harfleri bu aksesuarı sıradanlıktan çıkarıyor. Hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz değeri yansıtacak olan Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi, isme özel tasarlandığından büyük bir keyifle kullanılacak ve kalıcılığını bir ömür sürdürecektir. Sevdiği erkeği böylesi bir hediye ile mutlu etmeyi kim istemez ki?

Beylerin özel gecelerdeki veya işi gereği günlük yaşamdaki giydiği gömleklerin en önemli tamamlayıcısı olabilecek Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi'ni onlar için satın almak için elinizi çabuk tutun ve hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini bize hemen iletin. Bizde bu şık kol düğmelerini klas beyler için hazırlayalım.

 

Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirme alanı ahşap olup diğer bölümleri paslanmaz metaldir.