Güzel Sözler Temalı Çiçekli Duvar Takvimi

Ürün Kodu : S-11799
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Güzel Sözler Temalı Çiçekli Duvar Takvimi​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutları; Kapağı kapalıyken 30x30, Açıkken 59x30
  • Mat kuşe kağıt
  • 2018 yılı takvimi ile hazırlanmaktadır.
  • Duvar takvimi 12 yapraktan oluşmaktadır.

AÇIKLAMA

Güzel sözler temalı çiçekli duvar takvimi yeni yıl coşkusu için en ideal hediye fikri.

Takvimler, tarihi algıladığımız kadar yeni bir yılın kapısının araladığımız dönemlerin en bilindik sembollerindendir aynı zaman da. Eğer evlerimizin ya da iş yerlerimizin duvarları yeni takvim yapraklarıyla aydınlanıyorsa, yeni bir yıl gelip kapıyı çalmış denektir. İşte Hediye Sepeti sayfalarının bu noktasında da evlerinizin duvarlarını süsleyecek olan tablo kadar naif, şık ve güzle bir takvim tasarımı yer alıyor. Duvar takvimi konusunda estetik bir arayıştaysanız bu  takvim evinizin  dekorasyonuna da  son derece uyumlu olacaktır.

 

Aynı zamanda noel dönemi sevdiklerimize yeni armağanlar seçerken takvimlerden de yararlandığımız zaman dilimlerindendir. Zira duvarlarımızda alınan eski takvimlerin hükmü çoktan bitmiş ve yeni yeni günlere, haftalara ve aylara yelken açtığımız bir dönemin  içindeyizdir. İşte siz de bu günlerde sevdiklerinize noel hediyesi arıyorsanız sanat eseri niteliğinde görsel bir güzelliğe sahip olan bu muhteşem takvim hediyesi alternatifinden yararlanabilirsiniz. Yılbaşı takvimi deyip de geçmeyin! Güzeli de var çirkini de…

 

Bu takvimde ebruli çiçek desenleri şahane renklerle dans ederken, güzel sözlerle de en güzel şekilde harmanlanmış adeta. Yani tam iç açacak, ruhunuzda bahar esintileri uyandıracak olan bir takvim türünden söz ediyoruz kısacası.

30 x 30 cm ebatlarında olan bu muhteşem takvim, mat kuşe kağıttan üretilmiş olup, 2018’e aittir ve 12 yapraktan oluşurken duvarda asılı olarak kullanılabilmektedir. Her bir ayın yenilenen sayfasında enfes çiçek efektlerinin renklerle dansıyla karşılaşırken, sizi motive edecek olan en güzel söz öbekleriyle de enerjik hissedeceksiniz. Bu yeni yıl zamanı evlerinizi en güzel Yılbaşı sepeti modelleriyle doldururken, sakın sevdiklerinize takvim hediye etmeyi de ihmal etmeyin deriz.