Geyik Boynuzu Yılbaşı Hediyesi Taç

Ürün Kodu : S-8564
24,90 TL 19,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Geyik Boynuzu Yılbaşı Hediyesi Taç Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet yılbaşı tacı
  • Keçe malzeme
  • 30 cm x 27 cm

AÇIKLAMA

Geyik boynuzu yılbaşı hediyesi taç noel akşamlarınızın en renkli eğlenceliği ve maskotu olsun!

Her yeni yıl yaklaştığında acısıyla – tatlısıyla eski yıl biterken içimiz biraz burkulsa da yep yeni bir sene başlangıcının da kaçınılmaz heyecanı kaplar içimizi. Elbette ki bununla beraber kime ne hediye alacağım kaosu da peşinden gelir bu heyecanın. Yıl başı gecelerinin en tatlı yanı da hiç şüphesiz ki hediyeleşmektir. Işıklandırılmış, aydınlatılmış, rengarenk süslerle süslenmiş parıl parıl parlayan bir çam ağacının altından kim hediyesini almak istemez. İşte Hediye Sepeti'nin bu özel gece için hazırladığı geyik boynuzu taç ise noel gecelerinde 7’den 77’ye herkese verebileceğiniz renkli ve eğlenceli bir hediye! Yılbaşında Unutulmaz hediyeler dağıtmak sizin elinizde.

 

Yıl başı ruhunu kırmızı-yeşil renkleriyle en güzel şekilde üzerinde taşıyan bu güzel tacı dilediğiniz her kese armağan edebilirsiniz. Bu güzel noel gecesinde kadın – erkek herkes bu yeni yıla özgü tacı başına takmaktan büyük bir mutluluk duyacak. Sevdiklerinize Yılbaşı sürprizleri yapmak istediğnizde her zaman baş vurabilecğeiniz joker hediyesi geyik boynuzu taç olacak.

 

Rivayete göre yılbaşında çocuklara hediye getiren Santa Klaus yani Noel babanın arabasını çeken geyiklerinin en güzel sembollerinden biri olan bu taçları başınızda en güzel şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda yeni yıl için ekonomik hediye arayanlara en güzel hediye alternatiflerinden biri olabilecek olan bu güzel taçlar hem cebinizi hem de sevdiklerinizi çok  sevindirecek. Dilerseniz yıl başı gecesi düzenlenecek olan partide tüm sevdiklerinize dahi satın alabileceğiniz taçlar siparişinizi bekliyor. Yılbaşı erkek hediyeleri arasında dahi en beğenileni ve sürprizlisi bu taçlar olacak.

 

Yılbaşına yaklaştığımız günlerde hepimizi tatlı bir telaş sarar. Ailemizi, arkadaşlarımızı, sevgilimizi, akrabalarımızı mutlu edecek yılbaşı hediyeleri için günlerce araştırırız her yerde o özel hediyeyi ararız. bunun için zamanı olmayanların imdadına yetişecek hediye sepeti, yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en güzel hediye alternatiflerini sizlere sunuyor. Geyik Boynuzu Yılbaşı Hediyesi Taç da bunlardan bir tanesi.

Arkadaşa hediye olarak tercih edilebilecek bu sevimli taç geyik boynuzu ile tasarlanan şirin bir hediye. Yılbaşı gecesine renk katacak hediyeniz arkadaşınızın yüzünde tatlı tebessümler oluşturacaktır. Geyik Boynuzu Yılbaşı Hediyesi Taç'ı taktığında sevimli bir görüntü ortaya çıkacaktır ve arkadaşınız bu sevimli taç ile yılbaşına yakışır bir hale bürünecektir.

bu espirili ve sevimli yeni yıl hediyesi için sipariş oluşturmanız yeterli!