Fotoğraf Albümü Anneye Hediye

Ürün Kodu : S-3095
59,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Fotoğraf albümü anneye hediye bu anneler gününün favori hediyeliklerinden…

Sizin ve annenizin, yanı sıra ailenizin en güzel resimlerinin bundan sonra çok özel bir albümde yer almasını isterseniz, bu anneler gününde biricik annenize bu güzel resimlikten armağan edebilirsiniz.

Anneler için en güzel şiirler yazılır, güzel şarkılar derlenir, inci gibi mısralar söylenir ve dünya var oldu olalı destanlar yazılmıştır belki de anneler için… Anneler günü geldiğindeyse mutlaka ki kalbinizde ona en güzel hediyeyi layık görürsünüz ve imkanınız elverdiği ölçüde de en değerli hediyeyi almaya çalışırsınız. Peki, hiç kimse bir annenin anneler gününde gerçekten en çok ne hediye almak istediğini detaylı bir şekilde düşünür mü ve bunu gerçek bir bakış açısıyla değerlendirebilir mi acaba?

Ne yazık ki bu sorunun cevabı genellikle ‘hayır’ olmaktadır. Zira anneler yine hediye konusunda bile her zamanki gibi ailecek ve çocuklarıyla yararlanabilecekleri hediyeler almaktan hoşlanır. Tıpkı fotoğraf albümü anneye hediye seçeneğinde olduğu gibi… Anneler gününe ne hediye alabilirim sorusunun belki de en iyi cevabı bu Mayıs ayında bu albüm olabilir.

 

Zira bu özel albümün içine sizin ve tüm ailenin resimlerini koyabilecek ve canı çektiği zaman da bakabilecektir. Aile fotoğrafları; çoğu zaman eskimiş, şişerek, dolup taşmış, belki de sayfaları bile yırtılmış, yapışkan bölümleri kopmuş olan eskimiş resimliklerde saklanır evlerin kuytu – köşelerinde. Oysa ki anneler gününde özel kılınacak bu albüm sayesinde resimler konusunda evinizde koca bir reform yaşanacak.

Zira bu albüm hem annenizin ismine özel hem de çok farklı bir tasarıma sahip. Üzerinde bulunan çerçevesini içine yazdırabileceğiniz en güzel anneler günü mesajınızın yanı sıra, isimleriniz ve annenizin adı da   hemen birlikte  yazılacak. Şık ahşap tasarımı, özel mesajlı yazı dizeleri, dantel işlemelerini andıran özel baskılı çerçevesi sayesinde her zaman bir  ev aksesuarı zarafetinde  salonlarınızda  durabilecek  bu albümle anneniz büyük bir  gurur tablosu yaşayacak. Hatta ona bu albümü anne ile ilgili şarkılar eşliğinde bile verebilirsiniz anneler gününde.

Annenizin karşısına işte hediyem diyerek büyük bir gururla çıkabileceğiniz bu albüm sayesinde en güzel hediye rekorunu siz kırmış olacaksınız.

Annenizle olan en güzel anlarınızı özel bir albüme koyup annenize vermek ister misiniz? Ahşap kapağı üzerini annenize özel olarak kişiselleştireceğiniz, üzerine mesajınızla anlam katacağınız bu albüm annenizin çok seveceği özel bir hediye olacak. Albüme her baktığında mutlu olacağı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlayacak annenizin o mutluluğuna şahit olduğunuzda ne kadar doğru bir hediye seçimi yaptığınızı göreceksiniz.


Annenize onun kadar özel bir hediye verip mutlu etmek istiyorsanız ona kişiye özel ahşap albüm hediye edebilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Anneye Hediye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18cm boy 22cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

Yorum Yaz

Aysun y.
Album
Çok teşekkür ederim annemi mutlu etmeme vesile oldunuz..
16.05.2017