Film Klaketi Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası

Ürün Kodu : S-10327
99,90 TL 84,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Film Klaketi Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Marka Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm

AÇIKLAMA

Film klaketi tasarımlı çakmak ve sigara tabakası hayatı daha da eğlenceli kılabilmek için en büyük bahaneniz olacak.

Onca Hollywood filmi ya da yerli film çekilirken onlarca sahne arasında yüzlerce kez ‘klick, klick’ sesi çıkıyor ama biz hiç birini duymuyoruz. Filmlerin sahne sahne bölünerek klaketlerle her sahnenin adlandırılması belki ilgi alanımız değil ve bizi ilgilendirmiyor ama sonuçta bir bütün şeklinde ortaya çıkan filmlerden tarzımıza uygun olanlarınıysa bayıla  bayıla izliyoruz. Sizde dilerseniz 14 şubat sevgililer günü hediyeleri erkek için film sahnelerinin izlerini taşıyan ilginç ürünlerden seçebilirsiniz.

 

İşte burada bulunan ve hayatı ‘ti’ye alan kişilikler için tasarlanan klaket formunda çakmak ve sigara tabakasıyla da kendinizi şımartabilir ve sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Kankanıza yaş günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu hediyeyi, dilerseniz nişanlınıza harika bir terfi hediyesi olarak bile sunabilirsiniz dilerseniz. Yaratıcı sevgililer günü hediyesi oluşturmak Hediye Sepeti sayfaları sayesinde çok kolay.

 

Bu konuda zamanlama ve yaratıcılık tamamen size kalmış. Ama sadece şunu söyleyelim ki bu sigar setini alıp da sevinmeyecek, beğenmeyecek kişi yoktur diye düşünüyoruz. Erkeğe doğum günü mesajları eşliğinde verebileceğiniz bu hediyeyle partnerinizi şaşırtmak çok kolay olacak.

 

Film sektörünü seviyorsanız ve sinemayla ilgili her şeyle ilgilenirim diyorsanız tam size göre bir hediye! Film Klaketi Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası sayesinde herkese sevdiğiniz sektörün hangisi olduğunu gösterebileceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza doğum günü gibi özel günlerinizde alabileceğiniz bu hediye ile arkadaşlarınızın gönlünde taht kuracaksınız.

Erkek arkadaşa da iyi bir hediye olabilecek Film Klaketi Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası erkek arkadaşınız her sigara yaktığında sizi hatırlamasını sağlayacak. Onlara kendileri ile ilgili en özel şeyi hediye ediyorsunuz. Sinema sektörü başından sonuna kadar bilirim diyenlere en güzel hediye olacak bu ürünle sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmayacak aynı zamanda her zaman sizi hatırlamasını sağlayacaksınız. Siz de bu ürünü kendinize ya da sevdiklerinize almak istiyorsanız hemen sepetinize ekleyin.