Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula

Ürün Kodu : S-10452
139,90 TL 119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Pusulayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

AÇIKLAMA

Fatih Sultan Mehmet tuğralı pusula ile hayatınızda değer ifade eden herkese anlamlı bir pusula armağan edebilirsiniz.

Hayatımızda bazı özel sembolleri üzerinde taşıyan ve oturaklı hediyeler olarak  adledilen armağanlar vardır ki, kullanışlılığının yanı sıra bizi sadece duruşu ile bile kendine aşık edebilirler. İşte bu sayfada gördüğünüz Fatih Sultan Mehmet tuğralı pusula hediyesi de üzerinizde böyle farklı bir etki bırakacaktır.

Özel kutusunda sevdiklerinize ya da tanıdıklarınıza gönderilebilecek olan bu prestijli hediye daha Fatih Sultan Mehmet tuğralı özel kutusu açılmadan bile güzelliğiyle onları etkisi altına alacaktır. Kapalı halde ayrı, açtığınızda ise ayrı bir güzellik sergileyecek olan bu özel hediye ile sevdiklerinizi siz de etkileyebilirsiniz. En güzel yılbaşı hediyeleri arayışlarınızda durup bir düşünmeniz gereken bu armağan özel ilişkiler içinde olduğunuz kişilere verebileceğiniz güçlü objelerden olabilir.

 

Kapağını açtığınızda etrafa gold efektleri saçan bu güzel pusula yönünüzü bulmanızda size yardımcı olacaktır. Armağan ettiğiniz kişiye gerek kamp aktivitelerinde, doğa yürüyüşlerinde ya da çıktığı maceralı deniz yolculuklarında mükemmel şekilde eşlik edebileceği gibi, aynı zaman da ofislerinde ya da çalışma odalarında en hoş aksesuar olabilecek niteliklerdedir. Erkek için hediyeler mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin zira bu ürün hem hayatınızdaki önemsediğiniz hem de mesafeli olduğunuz erkeklere özel bir hediye!

 

Öte yandan kutusu üzerinde hediye sahibinin ismine özel isim – soy isim baskıları ile özelleştirilecek olan bu güzel pusula, hem dekoratif hem de işlevsel bir hediye olacak niteliklerdedir. Kısacası bir bünyede iki hediyeyi verebileceğinizi de belirtebiliriz. Babanıza, patronunuza, iş çevrenizden önemsediğiniz kişilere hiç düşünmeden verebileceğiniz farklı dokuları üzerinde taşıyan elit bir hediye. Erkek hediye lerinin en eliti ve prestijlisi her zaman Hediye Sepetinde!

Osmanlı’nın soğukkanlı ve cesur padişahlarından Fatih Sultan Mehmet’in imzası olarak nitelendirilen tuğrayı günümüzde birçok üründe görmek mümkün. Günlük hayatta kullanılan bu ürünler tuğra baskısıyla sıradanlıktan çıkarılıyor ve kalıcı bir armağana dönüştürülüyorlar. Bizlerin siz değerli müşterilerimiz için tasarladığı Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula da bu ürünlerden biri. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in eşsiz görünüme sahip tuğrasının günümüze uyarlanması ile ortaya çıkan bu pusula ile sevdiklerinize derin anlamlar taşıyan bir hediye vermeniz mümkün. Yön tespit eden pusulalardan özel gün hediyesi olur mu demeyin! Birçok alanda ve birçok meslekte kullanılan pusulayı bu meslekleri yerine getiren sevdiklerinize armağan edebileceğiniz gibi özel kutusu üzerine kusursuzca işlenen Fatih Sultan Mehmet tuğrasına olan hayranlığı ile bildiğiniz dostalarınıza/arkadaşlarınıza, babanıza, sevgilinize de hediye edebilirsiniz. Emin olun ki bu çok özel hediyeniz sevdikleriniz tarafında fazlasıyla beğenilecek ve kendine özel bir yer edinecek. Yine tuğra altına işlenecek olan isimle de ölümsüz bir hediyeye dönüştürülecek, anlamını ve kalıcılığını uzun yıllar boyunca koruyacaktır. Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula’nın hediye edeceğiniz sevdiklerinize daima sizi hatırlatacağından emin olabilirsiniz.

Erkeğe veya bayana hediye olarak sitemizden kişiye özel hazırlatabileceğiniz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Pusula’yı satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde sevdiklerinize sıradan hediyeler vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu eşsiz ürünü Tuğra seven biri olarak kendi isminize özel olarak da hazırlatabilirsiniz.