Evlilik Hediyesi Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-2793
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Evlilik hediyesi ahşap fotoyla kalbinizin prensesine en güzel evlenme yıldönümü hediyesini verebilirsiniz.

Belki de daha dün gibi tanışmanız. Fakat bu günleri görebilmek, aynı yuvada buluşmak ve bir yastığa baş koyabilmek için ne büyük emekler verdiniz öyle değil mi? İşte aşk emek ister, evlilik se büyük fedakarlıklarla birlikte sadakat ve bir ömür boyu sürecek olan bir yemin...

Şayet sizde gönlünüzün sultanını bularak iyi bir eş ve yuva sahibi olduysanız ne mutlu size. Şimdiyse bu güzel birlikteliği huzur ve mutluluklar içinde her olumsuzluğa karşın sonsuza kadar sürdürmek kaldı geriye.

Evliliğin en büyük mimi ise elbette ki evlilik yıldönümleridir. Her yıl sevdiğinizle birlikte büyük bir başlangıç olarak kutlanan bu önemli gün, bir yuvayı paylaşıyor olmanın startının aldığı en mutlu tarihlerdendir.

Madem evlilik yıldönümleri bu kadar önemli ve anlamlı, o zaman bu günün önemine yaraşır bir hediye de aynı günün layığı olmalı öyle değil mi?

Aynı aşkınızın tarihlere ve fotoğraflara yazıldığı gibi, objelere kazınmış olan bir hediyeyle de bu güzel günü taçlandırabilirsiniz. Tıpkı evlilik hediyesi ahşap foto da olduğu gibi…

1,5 cm kalınlığındaki bir ahşap çerçevenin üzerine kazınacak olan birlikteliğinizin resmi, eşinizi o kadar duygulandıracak ki, siz de şaşıracaksınız. Bu size özel günde onu duygu yüklü en manalı hediyeden mahrum etmemek için hemen en güzel fotoğrafınızı bize gönderin ve sizin için en güzel ahşap çerçeve tasarımını oluşturalım. En güzel kontür işlemeleri ve kenetlenmiş adlarınızın işlemeleri eşliğinde…

Evlilik yıldönümünüzde eşinizi sürpriz hediye yağmuruna tutabileceğiniz gibi,  ahşap fotoğraf çerçevesi sayesinde duygu seli de yaşatabilirsiniz.

Hediye Sepetinde he zaman en vurucu yıldönümü hediyeleri bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hayatımızdaki en özel günlerimizden bir tanesi de sevdiğimiz kişiyle hayatlarımızı birleştireceğimiz ve sonsuza kadar evet diyeceğimiz gün olan düğün günümüzdür. Asla unutulmayan anılar bırakılan bu günde çekilen yüzlerce muhteşem fotoğraflardan en güzel olanını lazerle işlenmiş ahşap bir zeminde görmek ister misiniz?


Ahşap fotoğraf baskı son derece şık ve retro bir görünüme sahip. Yeni evli çiftimizin evinin en özel yerinde sergilemek isteyeceği bu ahşap fotoğraf baskı, dikkat çekici bir görünüme sahip olacak. Sevgililik dönemlerine ait unutulmayan bir hatırası olan ya da istediğiniz herhangi bir fotoğrafında işlenebileceği bir ahşap fotoğraf baskı çok anlamlı bir evlilik hediyesi olacak. Lazer ile ahşap zemine işlenecek olan bu ahşap fotoğraf baskı uzun süre boyunca yıpranmadan kalacak. Eşinize bu özel günde unutulmaz bir hediye vermek ve onun aklını başından almak isterseniz ahşap fotoğraf baskıyı onun için tercih edebilir, sürpriz niteliğinde bir hediye verebilirsiniz. Ya da yeni evli arkadaşlarınıza özel bir hediye almak isterseniz bu ahşap fotoğraf baskıyı onlara özel hale getirip kalıcı bir hediye olarak verebilirsiniz.

Dikey ya da yatay konumdaki fotoğrafınızı bize gönderin bizde özel bir gününüz için verebileceğiniz en anlamlı hediyeyi sizin için oluşturalım.


Evlilik Hediyesi Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Nihal K.
Memnuniyet
Çok beğendim beklediğimden daha güzel geldi çok teşekkür ederim
10.04.2017
selin .
başarılı
Tamda istediğim gibi ürün geldi, teslim hızı başarılı tşeekkürler.
09.03.2017
Serpil B.
Çok beğendim çok beğendim !
Çok çok güzel beklediğimin çok üzerinde .. çok iyi geldi paketi, ambalajları teşekkür ediyorum .
03.02.2017
Didem y.
Harika
Reskmdekinden daha guzel ve cok hizli geldi. Cok tskler
12.01.2017
Arda t.
Mükemmel
Ürün çok şık herkese tavsiye ediyorum
12.01.2017
Çağlar b.
Teşekkürler ürün beklediğimden güzel ayrıca hızlı teslimat oldukça başarılı
24.12.2016
Aykut Ç.
Çok güzel
18.12.2016
Esra D.
Ürün yorumu
Çok başarılı ve özenli
06.12.2016
Harun H.
Teşekkürler
Ürününüz tam zamanında ve istediğimiz gibi elimize ulaştı siparişi ilk verdiğimiz andan itibaren hem sms hemde mail ile sipariş hakkında sürekli bilgi verilmesi çok hoşuma gitti diğer firmalardan farklı olduğunuzu bu şekilde gösteriyorsunuz teşekkürler
25.11.2016
2013 .
Süper
Çok beğendim, çok teşekkür ederim. Tek kelime ile mükemmel gerçekten :)
06.10.2016