Kişiye Özel 600 gr Harf Çikolata

Ürün Kodu : 11769

En Güzel Arkadaşlara Hediye Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.
  • Kutu içerisinde 88 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 600 gram çikolata gönderilmektedir.
  • En Güzel Arkadaşlara Hediye Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir

En güzel arkadaşlara hediye harf çikolata, arkadaşlar ve tanıdıklar için en sürprizli yılbaşı hediyesi olabilir.

Arkadaşlar sizin için ne ifade eder? Dert ortağı, yumuşak omuz, sıcak yürek, canınız sıkıldığında arayacağınız yanına gideceğiniz kişi, ‘Merve’lerdeydim’ diye bahane uydurabileceğiniz arka, kötü günlerde destek vesaire vesaire… Eminiz ki bu örneklendirmelerin en alasını yapabilirsiniz. Kısacası arkadaşlar için dünyanın en tatlı şeyi diyebiliriz. Biraz seratonin ve biraz da  endorfin… Kısacası bu tatlı hormon tetikleyicileriyle eğlenceye dalmaktan hiç kimseye bir zarar gelmeyecektir.

O halde dünyanın en tatlı şeylerine ayna mahiyetinde yine tatlı şeyler hediye etmek gerek öyle değil mi?  O zaman size arkadaşlarla kutlama yapmak istediğinizde şahane bir önerimiz olacak. Bakın bu sayfada ne var? Arkadaşlara özel günler için hazırlatacağınız bir Çikolata sepeti ya da bir kutu çikolata onları fena halde heyecanlandıracaktır.

İşte karşınızda 88 adet mesaj yazdırabileceğiniz lokmalık çikolatalardan oluşan harika bir çikolata kutusu hediyesi. Bu çikolatalara dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. İsimleriniz, iyi dilekleriniz ve daha canınız neler isterse…

Kısacası bir arkadaşı sevindirecek olan en leziz, en unutulmaz, en tatlı ve keyifli hediye burada diyebiliriz. 88 adet çikolatayla neler yapılmaz ki? Ona en neşeli günlerinizi, beraberce geçirdiğiniz anları, gülüşlerinizi, ağlamalarınızı, dertleşmelerinizi hatta kavga ettiğiniz anları bile bir film şeridi gibi anımsatabilirsiniz. Çikolatalı hediyeler in en alası Hediye Sepeti sayfalarında yer alıyor.

600 gramlık ve 88 parçacıktan oluşan bu çikolata kutusuna hep birlikte ye, ye doyamayacaksınız. Harika bir yılbaşı gecesi hediyesi olabilecek olan bu bir kutu çikolata, yine şahane bir yaş günü armağanına da dönüşebilir dilerseniz.

Arkadaşa en güzel hediye mi dediniz? Arkadaşlara hazırlatabileceğiniz mesajlı çikolata kutularını incelediğinizde bu arayışınızı noktalayacağınızdan emin olabilirsiniz.