Elmas Model Otantik Bileklik

Ürün Kodu : S-7948
129,90 TL 99,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Elmas Model Otantik Bileklik Özellikleri:

  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

AÇIKLAMA

Elmas model otantik bileklik, eşe alınacak en romantik hediye olabilir.

Romantizm yüklü hediyeler, bayanlar için seçiliyorsa çoğu zaman parıltılı taşlarla bezeli takılardan seçilir. Bu elmas otantik bileklikte tam eşiniz ve sizin romantik gecelerinizi besleyecek niteliklerde. Şayet yıl dönümü ya da eşinizin doğum günü gibi özel günleriniz yakınsa, hiç vakit kaybetmeden ve stoklar tükenmeden bu bileklikten eşinize sipariş etmelisiniz. Evlilik yıldönümü hediye si şakaya gelmez ve asla sıradan olmamalıdır. Oysaki elmas model otantik bileklik, tamda eşiniz için tasarlanmış gibi görünüyor.

 

Estetik tasarımının yanı sıra bu güzel bileklikte fazla işleme oyunlarından kaçınılmış ve obje taşlarla beslenerek tasarım otantik çizimlerle desteklenmiş. Etnik çizgilerden hoşlanan, katışıksız ve yerel izler taşıyan mistik aynı zamanda da yöresel akımları seven sevgiliye 14 şubat sevgililer günü hediyesi bu otantik takı olmalıdır.

Şayet hayatı daha bohem tarzda yaşamaktan hoşlanan ya da modern çizgiler taşıyan objelerden ziyade şatafattan ve gösterişten uzakta duran bu gibi otantik tasarımlı objeleri seven sevgiliniz varsa,  bu bileklik tam da ona göre diyoruz. Elmas model bileklik el emeğiyle özenle üretilmiş ve değerli zirkon taşlarla kaplanmış böylelikle de göz alıcı bir tarza kavuşturulmuş. Eğer sevgiliye yeni yıl hediyeleri arıyorsanız, bu hediye muhteşem bir yeni yıl hediyesi olacaktır endişelenmeyin.

 

Şık ve zarif bir hediye alternatifi olan elmas model otantik bileklik özel günlerde kadınlara hediye edilebilecek özel tasarıma sahiptir. Kadınlar nazik yapıda olduklarından dolayı ince düşünülmüş hediyelerden hoşlanırlar ve hatırlanmalarından dolayı oldukça mutlu olurlar.

Biricik annenize anneler günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz bileklik her kıyafetiyle keyifle kullanacağı bir bilekliğe sahip olan annenizin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.