Doğum Günü Hediyesi İsimli Çikolata

Ürün Kodu : S-10150
49,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Doğum günü hediyesi isimli çikolata ile her kese yeni yaşlar dileyebilirsiniz. Doğum günleri, bu dünya üzerinde yapılan kutlamaların en eğlencelisidir. Dilerseniz sevdiklerinize pasta muhteşemliğini andıran görsele sahip güzel bir çikolata kutusu armağan edebilirsiniz yaş günlerinde de.

Doğum günleri ne kadar tatlı anlardansa, pasta da doğum gününün vazgeçilmez tatlarından ve seramonilerinden. Pastasız bir doğum günü düşünülebilir mi elbette hayır! Pastalar masalımsı görseller, ve ultra güçlü tasarımlarıyla bizi bizden eden ve kalorileriyle kilomuza kilo katan tatlı şeylerdendir. Sürpriz doğum günü kutlaması na hazırlanırken yapılabilecek pasta şöleninin yanına bir de doğum günü hediyesi isimli çikolata eklendiğinde, sevdikleriniz iki katı sevinecektir. Pasta kadar insanların mutluluk hormonunu canlandıran diğer bir lezzet de elbette ki çikolatalardır. Bir parça çikolata ağzınıza attığınız anda; dünyanın en sinirli insanı olsanız dahi ya da en stresli sıkıntılı anınızda olsanız dahi dakikalar için de yumuşayabilir ve  yavaş yavaş dünyanın en mutlu insanına dönüşebilirsiniz. İşte bu güzel mucizeyi ancak çikolatalara borçluyuz. İsme özel pasta doğum günü çikolata paketinin içinde de  sizi keyfin doruklarına çıkartacak olan lüx çikolata tanecikleri yer alıyor olacak. Çikolata deyip geçmeyin. Hatta isme özel çikolata dendiğinde durup biraz düşünün. Zİra  bu güne kadar şu dünya üzerinde yaşayan insanların kaç ta kaçına isme özel bir doğum günü pastası formatındaki çikolata kutusu nasip olmuştur ki?

Bazen de her ortamda sevdiklerinize ya da tanıdıklarınıza pasta kesme imkanınız olmayabilir. Örneğin uzakta yaşıyor olabilirsiniz ya da sevdiklerinizin ya da tanıdıklarınızın doğum gün kutlaması sırasında bir seyahat mecburiyetiniz hasıl olabilir. İşte bu gibi anlarda onlara pasta niteliğinde sevinç yaşatabilecek olan bir kutu çikolata ile karşınızdayız.

Bilirsiniz ki çikolatalar da pastalarla yarışacak kadar sevilen ve insanı en çok mutlu eden tatlardandır. Üstelik bu çikolata kutusu da pasta logolu formatıyla gönderilecektir sevdiklerinize. Arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri arasından hoşça yararlanabileceğiniz bu çikolata kutusu onlara pastayı aratmayacak cinsten olacak doğrusu.

26 adet çikolata karesinden oluşan bu resmin toplamı, pembe mi pembe hoş bir pastanın bütününü oluşturacak. Üzerinde mumu da yanan bu çift katlı pasta sevdiğinize gidecek ve doğum gününde yanında bulunamasanız dahi onu çok mutlu edecek bir enstantane olacaktır.

Üzerine doğum günün kutlu olsun gibi güzel doğum günü mesajları da yazdırabileceğiniz bu özel çikolata doğum günü sahibinin ismini de taşıyor olacak. Her bir  kareden 4 adet çikolata parçacığının  çıkacağı özenle hazırlanan bu paket, gerçekten de yaş günü çocuğunu çok mutlu edecektir. Hediye kutu yapımı nı size güzelliğiyle merak konusu ettirecek olan bu şirin çikolata kutusu gözlere henüz çikolataları açmadan bile renkli bir ziyafet yaşatacak.

Sevdiklerinizin doğum gününü farklı bir hediye alternatifi ile kutlamaya ne dersiniz?

Hediye Sepeti'nin doğum günü hediyesi olarak hazırladığı bu nefis çikolata kutusu tamamen sevdiklerinize özel. Üzerindeki doğum günü pastası figürü ile oldukça hoş görünen Doğum Günü Hediyesi İsimli Çikolatahediye edeceğiniz kişilerin isminin ve çok özel doğum günü mesajınızın yazılmasıyla kişiye özel hazırlanıyor. Çikolatanın verdiği mutluluğun tartışılmaz olduğunu düşünürsek tamamen onlara özel hazırlanacak çikolata kutuları iki kat mutluluk yaşatacaktır. Özel kutusu ile birlikte sevdiklerinize sunulacak olan Doğum Günü Hediyesi İsimli Çikolata sevdiklerinize eşsiz mutluluklar yaşatmak amacıyla Hediye Sepeti'nde sizleri bekliyor. Kime istiyorsanız ona özel hazırlatabileceğiniz Doğum Günü Hediyesi İsimli Çikolata için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Doğum Günü Hediyesi İsimli Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16 adet
  • 290 gr Melodi Lüx sütlü çikolata

Yorum Yaz

merve a.
harika birşeye benzıyor ve yorumlarda güzel
06.06.2017
Simnara M.
memnunluk
Aldığım ürünü çok sevdim.Teshekkürler
03.01.2017
Yağmur K.
Paketlemesi, baskısı, çikolatası o kadar güzel ki! Hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz.
17.12.2016
DURSUN K.
teşekkür
İyi bir tasarım. Çok çok hızlı kargo teşekkürler...
14.10.2016
Gülşah K.
Doğum günü
Çok teşekkür ederim ilginiz,alakanız ve özeniniz için. Memnuniyetimiz oldukça fazla :)
25.08.2016
AYŞEGÜL K.
çok ilgili hızlı güvenilir ..hizmet kaliteniz ve herşey için çok teşekkürler..
21.07.2016
Hediye D.
Doğum günü
Arkadaşımın doğum gününe geç kalıp unutmuştum doğum gününde söyledim ve tam ertesi gün hediyem ulaştı çok hızlı teşekkürler ☺️
08.06.2016