Dinamit Çalar Saat

Ürün Kodu : S-3633
139,90 TL 119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Dinamit Çalar Saat özellikleri

  • Dinamit biçimindedir.
  • Fitili çekilene kadar susmaz.
  • 22.5 cm boyutundadır.
  • Yanında usb şarj kablosu ile gönderilecektir.
  • USB kablosu ile şarj olacaktır.

AÇIKLAMA

Dinamit çalar saat sayesinde yataktan bomba gibi kalkın!

Uykusu ağır tanıdıklarınıza, kardeş arkadaş ya da çocuklarınıza hediye edebileceğiniz dinamit çalar saat sayesinde tüm sevdikleriniz yataklarından bomba gibi kalkacaktır. Bazı insanlar vardır uykuları öylesine ağırdır ki onlar için yanlarında top patlasa uyanmaz derler. Sizin de bu şekilde ağır bir uyku uyuyan tanıdıklarınız olabilir. Eğer onlara ilginç ürünler sitesi Hediye Sepeti’nden farklı saatler almak isterseniz, bu sayfada gördüğünüz saat ideal bir hediye olacaktır.

 

Dileseniz sevdiklerinize bu konuda tatlı bir sürpriz yapabilir ve onlara bomba gibi patlayan bir saat hediye edebilirsiniz. Böylelikle, değil uykudan kalkamamak ya da ayılamamak, yataktan bomba gibi kalkabilecekler. Dinamit çalar saat sayesinde bunu pek ala da başarabilir ve sevdiklerinize esprili bir saat hediyesi sunabilirsiniz. Tasarım ev eşyaları arasından seçtiğiniz bu güzel hediyeyle tanıdıklarınıza en unutulmaz hediyeyi vermiş olacaksınız.

 

Gerçek dinamit görünümünde tasarlanmış olan bu güzel ürünün üzerinde aynı gerçek bir dinamitte olduğu gibi saat ayarlı patlayıcı efektleri bulunuyor. Sevdiklerinize oldukça orijin bir hediye olabilecek olan bu ürünle herkesi şaşırtabilirsiniz. Gerçek bir saat niteliğinde yararlanabileceğiniz dinamit formundaki bu saati kurabilir ve saat işlevselliğinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de Hediye Sepetin de yer alan değişik duvar saatleri modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Bu saatin yanında gönderilen usb şarj sayesinde saatinizi şarj edebilir ve dolumunu sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinize aynı patlamaya hazır şekliyle dinamit formatında esprili ve farklı bir saat hediye etmek isterseniz, işte size farklı bir seçenek. Fitilini çekene kadar bomba efektleriyle sevdiklerinizi uyandıracak ve ayağa kaldıracak olan bu dinamit saat, tanıdıklarınızın odasına bir hareket ve heyecan getireceği gibi hayatlarına da değişik bir tat katacaktır.

 

Uyanmakta zorlanan sevdiklerinizin yataktan fırlamasına neden olacak dinamit görünümlü saat özelikle gençlerin beğenisini kazanacak özel bir hediye olacaktır.Sıradışı tasarımı ile göz dolduracak genç odalarına farklı bir görünüm kazandıracak bu saat farklı doğum günü hediyesi arayışınız için ideal bir seçim olacak.

Eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz dinamit saat kırmızı düğmesine bastığınız anda 10'dan geriye doğru saymaya başlayıp patlayacaktır. Uyuya kalanlar için işe ve okula geç kalma sorununu ortadan kaldıracak dinamit saat alabileceğiniz en eğlenceli hediyelerden biri olacaktır.