Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder

Ürün Kodu : S-10875
44,90 TL 34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yapay çimlerden oluşan kalemlik
  • Kalemlik 12 cm'dir.

AÇIKLAMA

Yeşilliğe hasret kaldığınız sıkıcı ofis ortamlarında masanızı renklendirek harika bir tasarım ürünü sizlere sunuyoruz; Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder. Bu tasarım harikası kalemlik ile kalemleriniz güvenle ve düzenli bir şekilde muhafaza edilecek.

Klasik kalemliklerin aksine dikkat çeken tasarımı ile benzerlerine açık ara fark atacak bu ürün ofis masanızı sıradan görüntüsünden de uzaklaştıracak. Gerçek bir saksı içinden fışkıran yeşil çimlerin içine yerleştireceğiniz kalemlerinizi istediğiniz her an bir çırpıda alıp kullanabileceksiniz. Çalışma masanıza dekoratif bir hava da katacak Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder'ı kendi ofisiniz için satın alabileceğiniz gibi sevdiklerinize ofis hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Klasikleşen ofis hediyelerinin aksine orjinal ve sıradışı görüntüsüyle sevdiklerinizi şaşkınlığa uğratacak bu çim kalemliği kullanmak eminiz ki oldukça keyifli olacaktır. Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder'ı hem erkeğe ofis hediyesi hem de bayana ofis hediyesi olarak tercih etmeniz mümkün. Çok beğenilecek ve keyifle kullanılacak bu ilginç ofis hediyesinin kalıcılığını da bir ömür sürdüreceğinden emin olabilirsiniz. En farklı ofis masaüstü hediyelerinden bir olarak karşınıza çıkan Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder'i yeni bir işe başlayan dostlarınıza/arkadaşlarınıza kullanışlı ve ilginç bir yeni iş hediyesi olarak da sunabilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişiyi mutlu edeceğinden emin olduğumuz bu sıradışı kalemliği kesinlikle değerlendirmenizde fayda var.

Sizde ofis hediyesi olarak çalışma arkadaşınıza ya da yeni bir işe başlayan arkadaşınıza sıradışı ve bir o kadarda kullanışlı bir hediye arayışı içine girdiyseniz tercih listenize bu ilginç kalemliği kesinlikle ekleyin. Çim Saksı Kalemlik-Grass Pot Pen Holder ile sevdiklerinizi şaşırtın, çalışma masalarını renklendirin.