Canım Anneme Fotoğraf Albümü

Ürün Kodu : S-3091
59,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Canım anneme fotoğraf albümü annesini çok seven her evlat için bir numaralı anneler günü hediyesi!

Annelerimizin bizi ne kadar çok sevdiği malum. Tüm ömürleri boyunca tüm odakları evlatları ve aileleri olan bu kadınlar, yine hediye konusunda bile onlara aile ile ilgili objeler aldığınızda gözleri parlayarak açarlar verdiğiniz paketleri. Zira ailesiyle kullanabileceği bu armağanlar yine işlevsellikte aileye fayda sağlayacağından, anneyi sevindiren bir ödül gibidir adeta. Bu nedenle onlara özel bir albüm aldığınızda, yine bu albümlerin içini çocuklarının, eşinin ve torunlarının resimleriyle dolduracaktır elbette anneler.

Bir ömür boyu bir melek misali sizin ve kardeşlerinizin bekçiliğini yapmış olan bu insana, koca bir ömrün her türlü güzel anını sığdırabileceği resimlerle doldurulacak olan  bir albüm armağan edebilirsiniz dilerseniz. Bu yüzden; anneler günü hediyesi ne olabilir sorgusunun belki de en uygun cevabı canım anneme fotoğraf albümü hediyesi olacaktır.

Ahşap tasarımlı olacak olan bu güzel albüm, şimdiye kadar karşılaştıklarınızdan çok daha farklı, şık ve kaliteli olacaktır. Bir albümden çok, baktığınızda size özel bir ahşap tabloyu hatırlatacak olan bu özel albümle annenizi anneler gününde taa bulutların üzerine çıkarmaya hazırlıklı olun!

Annelerin kaçta kaçı isme özel hediyeler almaktadır sizce? Ya da kaçta kaçı üzerine lazer işlemeleriyle sevgi mesajları taşıyan armağanlardan almıştır? Bu güzel albümde her ikisini de aynı anda bulabilecek olan anneniz, kendisine özel olarak tasarlanmış ahşap albümü gördüğünde çok özel bir anne olarak hissedeceğinden gözleri dolacaktır muhtemelen. Güzel kalpten bir çerçevenin üzerinde isimlerinizin bulunduğu, dilediğiniz mesajla kapağını donatabileceğiniz, işlemeli ve tarih baskılı bu albüm lazerli baskılarıyla annenize unutulmaz bir hediye şöleni yaşatacaktır. Kişiye özel hediyelik aramalarınızın en güzel platformu her daim Hediye Sepeti olacak!

Anneler gününde annenize  değişik hediyeler mi arıyorsunuz? O zaman  annelere özel albüm seçeneklerimizi mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Herkesin annesi en özel en iyi annedir. Peki siz annenize böyle hissettiğinizi bir şekilde kalıcı olarak ifade etmek ister miydiniz? Annenize üzeri sevginin sembolü kalp ile şekillenmiş, lazer ile işleme yapıldığı için mesajınızın sonsuza dek ilk verdiğiniz gibi kalacağı bu albüm annenizin bugüne kadar alabileceği en özel hediye olacak. Dilerseniz sürprizinizi bir adım öne taşıyarak içine en sevdiğiniz resimlerinizi ekleyebilir annenizin kapağında gördüğü mesajların şokunu atlatamadan birde bu resimlerle mutluluğunu ikiye katlasın.

Canım Anneme Fotoğraf Albümü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.