Canım Annem Herşeyim Gümüş Kolye

Ürün Kodu : S-8034
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Canım Annem Herşeyim Gümüş Kolye özellikleri

  • Ürün Ebadı: 3.5 x 3.5 cm
  • Ağırlık: 4.5 gr

Yorumlar

Dursun K.
06.05.2015
Hızlı kargo , Teşekkürler

AÇIKLAMA

Canım annem her şeyim gümüş kolye ile biricik annenize tün sevginizin bir bakışta ifade edin!

Bu dünyada ki en büyük sırdaşınız kimdir desek, büyük ihmalle şu dünyada yaşayan insanların %80’ninden ‘annem‘ cevabını alırdık. Anne kelimesi hem tatlı hem de ağırlığı olan bir kelime. Çünkü anneler kesinlikle bu dünyanın en büyük sorumluluk sahibi kişileri olduğu kadar, en fedakar kimlikleridir de. Bu yüzden ister kız evlat olsun, ister erkek yol da yürürken  her hangi bir kişiyi çevirip sorduğunuzda ’sizin için anne ne demektir’ diye, kesinlikle size onlarca cevap sıralayacaklardır. Zira anne bir bütündür ve içinde birçok yapı taşı barındırır. Kimine göre şefkat demektir anne, kimine göre güzellik, kimine göre vefa demektir, kimisine göre de cefa, kimisi için melekken kimisi için de fedakarlık… Bu nedenle anne hediyesi bakarken çok özenli ve dikkatli davranmanızı öneririz.

Anne için söylenebilecek o kadar çok güzel söz var ki bu dünyada. Büyüdükçe onu daha iyi anladığınızı ve sizin için neleri göğüslediğini daha iyi gördüğünüzü biliyoruz. Bu nedenle onu anladığınızı en güzel şekilde ona tasvir edecek olan bir hediyeyi sizler için hazırladık. Hem görsel yanı, hem de manasıyla anneniz üzerinde çok güzel bir etki yaratacak olan bu güzel hediyeyi gördüklerinde hepsi de  kesinlikle bayılacaktır. Anneniz hatıralık hediyeler arasında da yer alabilecek olan bu güzel kolyeyi yıllar boyu boynundan hiç sıkılmadan takacaktır.

 

Bu güzel kolye gümüş elementinden oluşuyor. Karşından baktığınızda oldukça doğal bir tasarımdan oluşan bu gümüş kolyenin üzerinde ne ışıltılı swarovskyler,  ne de albenili zirkon taşlar var. Tam aksine annenize söyleyebileceğiniz ve onunda çok hoşuna gidecek olan birbirinden anlamlı onlarca kelime var…

 

Anne olan bir kadına hediye arıyorsanız, kesinlikle ona verebileceğiniz hediye budur diye düşünüyoruz.

Hayattaki ilk sırrınızı kiminle payşatınız diye sorsak bir çok kişiden "annem" cevabını alacağımızı biliyoruz. Anneler çocuklarının üzüntülerini ve sevinçleri gönülden hissederler. Çocuklarının en yakın arkadaşları olan annelerimize anneler günü hediyesi olarak onlara yakıştırdığınız tüm sıfatları bir arada bulunduran gümüş kolye hediye edebilirsiniz.

Mayıs ayının ikinci pazar günü heyecanla ve sevgi ile kutlanan anneler günü için özel, anlamlı ve şık bir hediye almak istiyorsanız annenizin hayatınızda herşeyiniz olduğunu anlatacak gümüş kolyeyi hediye edebilirsiniz.Her kadının takı ve aksesuarlara olan ilgisi oldukça fazladır. Bu yüzden anneler günü hediyenizin şık bir kolye olmaması için hiç bir sebep yoktur.