Büyüklere Stres Azaltıcı Boyama Kitabı

Ürün Kodu : S-8387
34,90 TL 29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava
Büyüklere Stres Azaltıcı Boyama Kitabı özellikleri:
  • Sayfa Sayısı: 64
  • Ölçüleri 250mm x250mm
  • Kraft Kapak
  • 140 gr 1.Hamur,
  • Siyah/Beyaz baskı.

Yorumlar

cihat
29.01.2016
harika bir hediye tavsiye ederim

AÇIKLAMA

Büyüklere stres azaltıcı boyama kitabı sayesinde sevdiklerinize en dinlendirici hediyeyi verin!

Mandala, Sansikrit’çe  enerji ve kalp anlamına gelen bir kelime. Daha da doğrusu enerjiyi tutan kalp anlamına gelen bu kelime, Hediye Sepeti sayfalarında en güzel renklere bulanan şekillere bürünerek büyüklere özgü bir terapi yöntemine dönüşüyor.

Aynı zamanda Mandala kötü enerjileri dağıtan bir tılsım. Daire şeklindeki mandalalar; merkezden başlayan ve sembolleri üzerinde buluşturan bir desen formu olarak  40.000 yıllık bir tarihe sahip. Mağaraların duvarlarında bile izine rastlanan bu dönence, dantel motiflerinde bile günümüzde rastladığımız simgelerden. Kalem işlerinden tutun da , çini ve tezhip sanatında da bu desen örneklerine rastlanmakta.

Mandala formu aynı zamanda  içsel huzur, ruhsal dinlenti, sükunet ve dinginlik  sağladığından Hediye Sepeti sayfalarında yer alan bu boyama kitabı sayesinde de rahatlatıcı bir etki yaratacaktır üzerinizde.

Mandala ile ilgilenirken neler yaşarız? Mandala boyaması yaparken; konsantrasyonumuz artar, bilinçaltımızı su üzerine çıkarır, farkındalığımızı arttırır, etrafımıza bir bütün olarak bakmamızı sağlar, zihnimizi sakinleştirir, ruhsal dinginlik sağlar. Sinir sistemimize olacak yararları saymakla bitmeyen bu uygulama sayesinde siz de sevdiklerinize ruhi bir rahatlama yaşatacak hediye vermiş olacaksınız. Babalar günü hediyeleri arıyorsanız, bu mandala boyama kitabı sevgili babanıza sıra dışı bir  hediyelik olacaktır.

 

İçleri boş bu geometrik çizimli şekilleri boyamaya başladığınızda boyadığınız sıralama sayesinde engin bir dinginlik yakalayacak, bu sayede de günün stresini, haftanın negatif yoğunluğunu bir kenara bırakabileceksiniz. Anlamlı anneler günü hediyesi arıyorsanız şayet,  biricik annenize hem rahatlatıcı hem de oyalayıcı güzle bir uğraş armağan etmiş olacaksınız.

 

Aslı Hindistan’a kadar dayanan bu uğraş sayesinde ; metafizik ve mikrokosmos alanında  bir yolculuğa çıkabileceksiniz. Okullarda da eğitim tekniği uygulamalarında yararlanılan bu karmada 12 ana renkten faydalanılmaktadır. Mandala boyama kitabında  bulunan nesne ve renk uyumu sayesinde hem siz hem de  sevdikleriniz kendinizi saran gerçekliklerle buluşarak ruhi bir ilaç almış gibi olacaksınız.

Orjinal hediyeler in her nevini bulabileceğiniz Hediye Sepeti, her türlü hediye arayışınız için son durak olacaktır.

 

Mistik Mandala desenlerini boyarken huzurlu, meditatif bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Büyüklere özel olarak tasarlanan boyama kitabını boyarken stresinizi atıp rahatlamanızı sağlayacak.

Desenleri boyarken belli bir düzene göre ve adım adım boyamak aynı zamanda bir çeşit meditasyondur. Boyarken dış dünyanın karmaşasından uzaklaşıp,tüm aklınızı ve enerjinizi mandalanın çekici desenlerine vererek bu meditasyon etkisinden faydalanabilirsiniz.