Büyük Boy Esprili Ahşap Kurşun Kalem

Ürün Kodu : S-11546
29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Büyük Boy Esprili Ahşap Kurşun Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye Özel Büyük boy kalem 30 x 2,5 cm ölçülerindedir.
  • Kalem üzerine özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve asla çıkmaz.
  • Kırmızı,Mavi,Sarı,Yeşil renkleri bulunmaktadır ve stok durumuna göre bu renklerden biri gönderilir.
  • Büyük Boy Esprili Ahşap Kurşun Kalem özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Büyük boy esprili ahşap kurşun kalem büyük küçük 7’den 77’ye armağan edebileceğiniz, sevdiklerinizin gördüğünde gözlerine inanamayacakları harika bir hediye olacak!

Bu dev kalemler gören herkesin sevinçten yüreğini hoplatıyor. Okula başlayan çocuğunuza alabileceğiniz, yeni eğitim döneminde armağan olarak öğrencilere verebileceğiniz harika bir kalem hediyesi tam da bu sayfada yer alıyor. Bu hayatta yazıp çizerken, eğitim görürken, ders çalışırken, not tutarken ya da ofiste uğraşıken yaptığımız işlere hep aynı ciddi gözlerle bakmak zorunda değiliz öyle değil mi? Canımız isterse bu can sıkıcı gibi görünen anları bile eğlenceli zamanlara çevirebiliriz. Ama nasıl? Elbette ki Hediye Sepeti sayfalarında sergilenen bu özel ve eğlenceli kırtasiye ürünleriyle. Çocuk hediye leri aradığınızda da sizi sevindirecek olan bu ürünle  okula giden her yaştaki çocuğu sevindirebilirsiniz.

 

Neredeyse kolunuza kadar uzayacak ebatlara sahip olan ve dirseğinize gelecek bu kalem sevdiklerinizi hem şaşırtacak, hem de eğlendirerek not almalarını sağlayacak. Gayet işlevsel bir ürün olarak kullanabilecekleri bu renkli ve eğlenceli kalemler 30x2,5 cm ebatlarındadır. Öte yandan üzerlerine yapılacak olan isim özelleştirmeleriyle de kişiye özel bir hediye halini alacaklardır. İsme özel kalem kapıda ödeme seçenekleri ile bu kalemi kapınıza kadar gönderiyoruz.

 

Öğretmeninize, eğitim yılına başlayan çocuklara, yeğeninize hatta iş yerinde şakalaşmaktan hoşlandığınız iş arkadaşınıza, yanı sıra evinize alabileceğiniz bu özel kalem ile hem neşelenin hem de notlarınızı tutun. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi renklere sahip olan bu sevimli dev kalemler sizin evinizde ya da büronuzda, yanı sıra çocuğunuzun çalışma masasında ya da kütüphanesinde de olabilir. Öğretmene hediye ne alınır sorusuna dahi en güzel cevaplardan olacak olan bu kalemle öğretmenlerinizi de sevindirebilirsiniz.

 

Dilerseniz konu ile ilgili olarak kişiye özel defter kalem seti ne de göz gezdirebilirsiniz