Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10565
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Hangi takımı tuttuğunuz artık bu anahtarlık sayesinde dışa yansıyacak ve hangi renklere gönül verdiğinizi herkes görüp öğrenecek!

Tasarımına Hediye Sepeti'nin imza attığı Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık, kişiye özel fanatik hediyelerinin arasında çok özel bir yere sahip. Çünkü bu anahtarlık modeli hem fotoğraf baskısı hem de isim baskısı ile dikkat çekiyor. Ön ve arka yüzüne yapılan kişiselleştirmeler ile tamamen size özel bir hal alıyor ve bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerine yöneltecek bir aksesuarınız haline geliyor. Tüm anahtarlarınızı biraraya toplayacak Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık gönül verdiğiniz takımın renkleri ile tasarlanacağından kalıcılığı ve heyacanı daim olacak, hep en özel aksesuarlarınız arasındaki yerini alacaktır. Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık'ı yalnızca kendiniz için değil Trabzonspora gönül veren arkadaşlarınız, sevgiliniz veya babanız için de hazırlatabilirsiniz. Şaşkınlığa uğratacak bu hediye fanatik sevdikleriniz tarafından gururla kullanılırken her kullandıklarında da sizi hatırlatacaktır.

Erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak satın alabileceğiniz Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık'ı Trabzonsporlu sevdikleriniz adına hazırlatmak ve onlara en özel günlerde armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen verin. Kendi adınıza da hazırlatmayı unutmayın!

 

Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bordo Mavi Renkli İsimli Taraftar Anahtarlık