Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak Burcu Kadını Özellikleri

  Başak Burcu Kadını Özellikleri
  Dikkatinizi Çekebilir ► Başak Burcu Kadınına Hediye

  Titizliği bazen hastalık derecesine ulaşabilen başak burcu kadınıiçin en ufak detaylar bile çok önemlidir. Her zaman tüm sorumluluğunun farkındadır ve dikkatlidir. Çalışmalarında da oldukça detaycı ve hırslıdır, azimli yapısı insanlarda hayranlık uyandırır, pes etmek nedir bilmez. Detaylarla çok ilgilidir, her şeyi araştırmayı ve incelemeyi ister. İdealisttir. Kişilik olarak çok hassas ve son derece narin bir yapıya sahiptir.

  Arkadaş çevresi her zaman oldukça geniş olan başak burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir, arkadaşları tarafından çok beğenilir ve sevilir. Mizah anlayışı gerçekten üst seviyededir, mizah anlayışı ile herkesi etkisine alan bir kadın varsa o muhakkak başak burcudur, çok farklı bir havası vardır. Çok sevilseler de genellikle arkadaşlarını seçerken temkinli ve dikkatli davranırlar, herkese güvenmezler. Başak kadınının göze çarpan en önemli özelliklerinden biri de fazlasıyla zeki olmasıdır. Sorunları her zaman kendisi için en uygun olan, en mantıklı şekilde çözme konusunda büyük bir ihtiyaç duyar. Merhametli ve adaletlidir ve her zaman en mükemmel olanın arayışındadır. Bu arzuları hayatlarının her anına yansımıştır,  hayatını her zaman kontrol altında tutmak ister.

  Başak burcu kadını sorumluluk almayı ve çalışmayı çok sever. Çalışmaktan ve istekleri için çabalamaktan asla şikayet etmez. Çok azimli oldukları için genelde insanların takdirleriyle karşılaşırlar. Pratik zekalarıyla karşılarına çıkan her sorunu kolayca çözebilirler. Ancak genellikle kırılgan ve hassastırlar. Sevdiklerinin olumsuz en ufak hareketlerinde bile kolayca incinebilir ve içlerine kapanabilirler. Birine kırıldığında kolayca affedemez, ancak hiçbir zaman kin tutmazlar. Kendisine karşı yapılan hatayı veya olumsuz davranışları akıllarına kazırlar, asla unutmazlar.

  Sert davranışlar ile yaklaşan kimse başak kadınını iter, onun güvenini kazanmak çok zordur. Çünkü her zaman başlangıçta mesafeli bir duruş sergiler. Sırlardan, gizemli davranışlardan, bilinmezliklerden hoşlanmaz, bu tarz şeyler onu tedirgin eder. Dürüstlüğe çok önem verir, genel olarak insanlara güvenmek istese de en ufak bir yanlışta tamamen soğur. Onun sevgisini kazanmak için gerçekçi yapısı dikkate alınmalı ve her zaman dürüst olmaya özen gösterilmelidir. Onunla arkadaş, dost veya sevgili olmak isteyen kişi doğal davranmalı ve yapmacık davranışlardan uzak durmalıdır.

  Başak burcu kadını ev hayatına düşkündür, evde vakit geçirmekten eviyle ilgilenmekten çok hoşlanır. Evli ve çocuk sahibi ise çocuklarına zaman ayırmaktan onlarla keyifli vakit geçirmekten çok hoşlanır. Genelde mantığıyla hareket ettiği için paraya önem verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Başak kadını paranın güç olduğunu düşünür ve bu gücü elinde bulundurmaktan mutlu olur. Bu gücün hayatı için güvence olacağını bilir ve bu nedenle birikim yapmaya, tutumlu olmaya dikkat eder.

  Başak kadını arkadaşları için yardıma her zaman hazırdır, onlar için elinden geleni yapmak ister. Bir diğer olumlu özelliği ise son derece titiz olmasıdır. Pratik zekaya sahiptir, güvenilirdir ve sevecendir. Kibar ve alçakgönüllü, insani konularda son derece duyarlıdır. Mizah anlayışının üst seviyede olması onu diğer kadınlardan bir adım öne taşıyan etkileyici bir özelliğidir. Ancak bazen gergin, her zaman fazla mantıklı hareket etmesi olumsuz algılanabilir, aşırı derecede tutucu, endişeli, takıntılıdır. Zorluk çıkaran yapısı ile bazen sevdiklerini mutsuz edebilir.

   

  Aşk Hayatında Başak Burcu Kadını

  Happy girl

  Başak burcu kadını kolaylıkla bir ilişkiye başlayabilen birisi değildir. Onu elde etmek ve etkilemek çok zordur. Her şeyden önce güvenini kazanmak çok zor olduğu için şüphe uyandıran erkeklerden hoşlanmaz. Çapkın olduğunu düşünen her erkek başak kadını ile karşılaştığında sağlam bir duvara toslar. Aşk hayatında başak kadını oldukça zorlayıcıdır, onu mutlu etmek bazen çok zor olabilir.

  Eğer bir başak burcu kadınıaşık olduysa çok sadık kalır ve içtenliğiyle partnerini etkilemeyi bilir. Karşısındaki insanın da kendisi gibi sadık olduğundan emin olmak ister, yalandan ve gizlilikten hiç hoşlanmaz. Bu nedenle ona sürpriz yapmak da bazen hoş karşılamayacağı bir olaya dönüşebilir. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da aşırılıklardan hoşlanmaz, aşık olduğunda aşırı kıskanç olsa da genelde bunu kabul etmez ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Özgür davranışlarda bulunmak ona haz verir. Sevdiği adamı asla kimseyle paylaşamaz ve aldatılması o erkeğin sonu olur.

  Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

  rosie-the-riveter-rosie-the-riveter-poster-girl-gesture-we-can-do-it

  Başak burcu kadını genellikle orta boyludur. Dikkat çekici bir görünüme sahiptir, yüzleri her ortamda göze çarpar. Güzel saçları vardır, gözleri delici ve parlak bakışlarla insanları etkisi altına alır. Dudakları küçüktür, çene ve burun yapısı keskin hatlara sahiptir. Yürüyüşleri çok çekicidir. Zarif ve asil bir görünüme sahiptirler. Giyim konusuna çok önem verirler, genelde kendi tarzlarını konuştururlar. Çiçek desenli kıyafetlerden ve denizci mavisi aksesuarlardan çok hoşlanırlar.

   Başak Kadını Nelerden Hoşlanır?

  Başak burcu kadınını etkilemeyi düşünen insan kesinlikle çok temiz ve titiz olmalıdır. Çocukça, yapmacık tavırlardan uzak durmalı ve olgun davranışlarıyla göze çarpmalıdır. Her şeyden önce saygıya önem veren başak burcu kadını kavgadan, maço davranışlardan hoşlanmaz. Ona daima saygılı ve nazik davranın. Bir başak kadını her şeyi gözlemler, inceler, analiz eder ve gerektiğinde eleştirmekten çekinmez. Hatta bazen eleştiri onun hoşuna gider. İstediği ve çok arzuladığı bir başarıyı yakalamak ona tarifsiz bir mutluluk verir. Arkadaşlarıyla vakit geçirip paylaşımda bulunmaktan çok hoşlanır. Eğlenceyi sever, ailesi ile birlikte vakit geçirmekten keyif alır. Her zaman kaliteli ve mükemmel olana sahip olmak ister, zeki ve mizah anlayışına uygun insanlardan hoşlanır.

  Başak Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

  Sanattan, okumaktan, ilgi çekici ürünlerden hoşlanan başak kadınına ilgi alanlarına hitap edebilecek ürünler seçmelisiniz. Çalışma hayatını destekleyecek veya ev işlerini kolaylaştırabilecek hediyeler onu mutlu edebilir. Esprili veya akılda kalıcı sıra dışı hediyeleri sever. Şık kıyafetleri, takıları, ofis aksesuarlarını, teknolojik aletleri çok sever. Ama her şeyin ötesinde aldığı her hediyeye çok değer verir ve mutlaka saklar.

  Başak Burcu Kadına Hediye Önerileri;

   Başak Kadınına Akrilik Tepsi

   Başak Kadınına Akrilik Tepsi
  Başak Kadınına Akrilik Tepsi

  Başak Kadınına Akrilik Tepsi
  Beraber keyifli vakit geçirdiğiniz başak burcu arkadaşınıza verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği. Sanatsal işlerden çok hoşlanan başak burcu kadına hediye ettiğiniz akrilik tepsi cam üzerine işlemeleriyle arkadaşınızı çok mutlu edecektir. Doğum gününde verebileceğiniz bu hediye detaylara çok önem veren arkadaşınızı isme özel oluşuyla büyüleyecektir. Hediyenin kişiye özel olması arkadaşınızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

   Başak Kadınına Akrilik Tepsi
   

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
  Başak Burcuna Özel Porselen Kupa

  Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
  Her ortamda doğallığıyla, içtenliğiyle ve mantığıyla ön plana çıkan çekici başak burcu kadını sevgilinize, dostunuza verebileceğiniz harika bir doğum günü hediyesi. Bazen detaylarda boğulan başak burcu kadını isme özel detayıyla bu porselen kupayı çok sevecek, bu detaydan mutluluk duyacaktır. Hem de tamamen kendisine hitap eden böyle bir doğum günü hediyesi almak özel günü daha da anlamlı kılacak ve kendisini değerli hissetmesini sağlayacaktır. Başak burcu kadına hediye olarak düşünülebilecek ideal ve farklı bir tercih.

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
   

   Başak Kadınına Özel Minyatür Bahçe

   Başak Kadınına Özel Minyatür Bahçe
  Başak Kadınına Özel Minyatür Bahçe

  Başak Kadınına Özel Minyatür Bahçe
  Farklılıklardan hoşlanan, zaman zaman bitkilere de ilgi duyan başak burcu kadınını mutlu etmek çok kolay olmayabilir. Onu etkilemek istiyorsanız farklılıklar sunmalısınız. Mesela başak burcu kadına ne hediye alınır diye bir arayış içerisindeyseniz ona sıradan bir çiçek yerine isme özel böyle hoş bir minyatür bahçe hediye edebilirsiniz. Seyirlik görüntüsüyle dekora da hoş bir hava katacak minyatür bahçe evine özen gösteren başak burcu kadına hediye olarak muhteşem bir tercih olacaktır.

   Başak Kadınına Özel Minyatür Bahçe
   

   Başak Burcu Kadına Şık Takı Seti

   Başak Burcu Kadına Şık Takı Seti
  Başak Burcu Kadına Şık Takı Seti

  Başak Burcu Kadına Şık Takı Seti
  Görüntüsüyle her zaman dikkat çekmeyi başaran başak burcu kadını bunu zaman zaman şık giyimine ve kullandığı şık takılara borçludur. Her şeyin en iyi ve en mükemmel olmasına özen gösteren başak kadınını kırmızı taşlı bu şık takı seti ile çok mutlu edebilirsiniz. Başak burcu sevgilinize doğum gününde veya yıl dönümünüzde kolye, küpe ve yüzükten oluşan bu hediye setini verebilirsiniz. Bu takı seti onun en değerli eşyaları arasında yerini alacak ve her zaman sizi anımsatacak bir hatıra olarak uzun yıllar özenle saklanacaktır.

   Başak Burcu Kadına Şık Takı Seti
   

   Başak Kadını Sevgilinize Resimli Puzzle

   Başak Kadını Sevgilinize Resimli Puzzle
  Başak Kadını Sevgilinize Resimli Puzzle

  Başak Kadını Sevgilinize Resimli Puzzle
  Yeniliklere açık, farklılıklara ilgi duyan başak burcu kadını bir sevgiliniz varsa ona alacağınız hediyede özenli davranmanızda fayda var. Mesela ona en güzel zamanlarınızı yansıtan hoş bir fotoğraftan oluşan bir puzzle yaptırarak özel ve anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Resimli, 130 parçadan oluşan puzzle sevgilinizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak aynı zamanda ona birlikte olunca tam olduğunuzun, ayrıyken eksik olduğunuzun mesajını inceden verebileceksiniz. Başak burcu kadına hediye olarak mükemmel bir seçenek.

   Başak Kadını Sevgilinize Resimli Puzzle
   

   Başak Kadınına Cep Aynası

   Başak Kadınına Cep Aynası
  Başak Kadınına Cep Aynası

  Başak Kadınına Cep Aynası
  İlişkide her zaman sadık oluşu ve içten davranışlarıyla erkeği mutlu eden başak burcu kadına ne hediye alınır diye arayış içerisinde iseniz size anlamlı bir seçeneğe yönelmenizi öneririz. Örneğin değerli sevgilinize ne kadar güzel olduğunun mesajını verebileceğiniz şık bir cep aynası hediye edebilirsiniz. Bu metal cep aynasının üzerindeki sonsuzluk sembolü ve isimleriniz hediyeyi daha özel kılacak sevgilinizin kendini daha da önemli hissetmesini sağlayacaktır. Başak burcu kadına hediye olarak doğum günü için hoş bir alternatif.

   Başak Kadınına Cep Aynası
   

   Başak Burcuna El Yapımı Kalpli Keçe Çanta

   Başak Burcuna El Yapımı Kalpli Keçe Çanta
  Başak Burcuna El Yapımı Kalpli Keçe Çanta

  Başak Burcuna El Yapımı Kalpli Keçe Çanta
  Bir başak burcu kadınına değer vereceği bir hediye vermek istiyorsanız hediyede bir emek, bir özen ve ince bir düşünce olmasına dikkat etmelisiniz. Mesela biricik sevgilinize veya başak burcu annenize, dostunuza el yapımı kalp şeklindeki bu keçe çantayı hediye ederek doğum gününde çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hediyenin bir emeği yansıtması özel günü daha anlamlı kılacak ve sizin hediye seçiminde ne denli özenli davrandığınızı simgeleyecektir. Başak burcu kadına hediye önerileri arayanlar için iyi bir alternatif.

   Başak Burcuna El Yapımı Kalpli Keçe Çanta
   

   Başak Kadınına Kişiye Özel Manikür Seti

   Başak Kadınına Kişiye Özel Manikür Seti
  Başak Kadınına Kişiye Özel Manikür Seti

  Başak Kadınına Kişiye Özel Manikür Seti
  Esprili, farklı ve sıra dışı hediyelerden hoşlanan başak burcu sevdiklerinize bir hediye arayışında iseniz isme özel manikür seti çılgınca bir fikir olacaktır. Güzelliğine çok önem veren sevdiklerinize sizin için verdiği emeğin karşılığı olarak verebileceğiniz isme özel manikür seti kullanışlı bir hediye olarak sevdiklerinizi etkileyecektir. Başak burcu kadını özellikleri incelendiğinde detaylara ne kadar takıldığı görülecektir, bu hediyenin de isme özel olması onun muhakkak dikkat edeceği ve keyiflendirici bir detay olacaktır.

   Başak Kadınına Kişiye Özel Manikür Seti
   

   Başak Burcu Kadına Aşk Ağacı Tasarımlı Tişört

   Başak Burcu Kadına Aşk Ağacı Tasarımlı Tişört
  Başak Burcu Kadına Aşk Ağacı Tasarımlı Tişört

  Başak Burcu Kadına Aşk Ağacı Tasarımlı Tişört
  Şüphesiz her kadın gibi başak burcu kadını da giyimine önem verir, hediye seçiminde bu konuya odaklanabilirsiniz. Mesela ona hem aşkınızı anlatacak hem de severek giyeceği aşk ağacı tasarımlı böyle bir tişört hediye edebilirsiniz. Sıradanlıktan uzak, farklı hediyeler arayanlar yani başak burcu kadınını az çok tanıyanlar için harika bir fikir. Başak burcu kadına hediye fikirleri arasında akılda kalıcı ve etkileyici bir seçenek.

   Başak Burcu Kadına Aşk Ağacı Tasarımlı Tişört