Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

  Başak Burcu Erkeği Özellikleri
  Dikkatinizi Çekebilir ► Başak Burcu Erkeğine Hediye

  Dediğim dedik bir tip olan, doğum günü 23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasına rastlayan başak burcu erkeği fazlasıyla inatçıdır. Onu fikirlerinden vazgeçirmek, kararlarından döndürmek oldukça zordur. Eğer inandığı bir düşünce, savunduğu bir konu varsa kimsenin sözlerine kulak asmaz ve gerekirse büyük tartışmalar içerisine girebilir. Başak burcu genel olarak fazlasıyla detaycı bir yapıya sahiptir, ayrıntılar onun için çok önemlidir. Her konuyu en ince noktasına kadar irdelemekten kaçınmazlar. Bu şekilde bazen asıl konudan, asıl görmesi gerektiği detaylardan uzaklaşabilirler.

  Genellikle soğuk bir mizaca sahip gibi görünse de başak erkeği sadece mantığıyla hareket ettiği için bu şekildedir. Zeka düzeyi çok yüksektir. Son derece akıllıdır ve pratik düşünceleri ile insanlar arasında etkileyici bir konuma sahip olur, ön plana çıkar. Herhangi bir problem oluştuğu takdirde gayet çözümcü yaklaşır. Hızlı düşünmesinden dolayı insanlara hazır cevap gibi görünebilir, ama bu çoğu zaman onun için bir avantajdır. Başak burcu erkeği denildiğinde akla gelen başlıca konulardan biri de düzen, tertip ve temizliktir. Başak burcu kadar titiz bir burç yoktur. Bulunduğu ortamın, hayatının ve yaptığı işlerin her zaman bir düzen içerisinde olmasını ister. Son derece titiz kişiliği bazen insanlar tarafından itici bulunabilir.

  Başak erkeği konuşmayı çok sevmese de daima sevecen yaklaşır ve hoş bir mizacı vardır. Güvenilir bir dost olmasından dolayı genellikle insanlar tarafından aranılan kişidir. Sevdiği insanlardan desteğini ve yardımını asla esirgemez. Dostlarının gözü her ortamda onu arar çünkü o çoğu zaman ortamı neşelendiren ve keyiflendiren kişidir. Onu sevmeyen insan sayısı oldukça azdır. Çok inatçı ve genelde eleştirici tavırlarla yaklaşması nedeniyle bazen kendisini tartışmalar içerisinde bulabilir. Ancak o asla kendinden ödün vermez ve yanlış gördüğü, hoşuna gitmeyen her şeyi çekinmeden eleştirebilir. Bunu yaparken bazen çevresindeki insanlara itici görünebilir ve kırabilir.

  Başak burcundan olan erkek iş hayatında daima çalışkan ve hırslıdır. Güçlü karakteri pes etmek nedir bilmez. Her zaman ideallerine, ulaşmak istediği noktaya yaklaşmasını bilir ve çoğu zaman sahip olmak istediklerini elde eder. Kaybetmek onlar için çok zordur, genellikle kaybetmeyi kabullenemezler. Başak erkeği keskin zekasına rağmen her zaman çok girişimci değildir, genelde olayları gözlemlemeyi tercih ederler. Sürekli bir şeyleri çözmek için uğraşırlar, kafalarında her zaman bir sorunu çözmeye yoğunlaşırlar.

  Özgürlüğünü seven başak erkeği kısıtlanmaktan çok korkar. Bazen ayak uydurmaya çalışsa da kısıtlanmak asla ona göre değildir. Her zaman neşeli olmaya çalışır. Enerjisi daima en üst düzeydedir ve onunla geçirilen vakit fazlasıyla keyifli olur. Hayatı dolu dolu yaşamak isterler. Morali kolay kolay bozulmaz. Her zaman başarmaktan hoşlanır, kaybetmeyi hazmedemez. Başarı onun için hayatının olmazsa olmazıdır. Disiplinsiz davranmaktan hoşlanmazlar, umursamaz, rahat ve disiplinden uzak insanları sevmezler. Her şeyin her koşulda kusursuz bir düzen içerisinde olmasını isterler. Mükemmeliyetçiliği ile göze çarparlar.

  Başak erkeğinin genç yaşlarında çok sosyal olduğu görünmese de yaşı ilerledikçe entelektüel ve fazlasıyla sosyal olurlar. Çevresi arkadaşlar ile çevrilidir. Arkadaşlığa aşktan daha fazla önem verir. Romantizmden çok hoşlandığı söylenemez, genelde mantığının esiri olduğu için duygusal olduklarını söylemek de çok zordur. O, bir evin duygularla inşa edilemeyeceğini savunur. Para ile arasında çok somut bir bağ vardır, bazen cimri olduğu hissedilse de o gayet tutumlu bir karaktere sahiptir. Eğer harcamaya değdiğine inanırsa, keyifli vakit geçirmek için veya arkadaşlarına yardımda bulunmak için son kuruşuna kadar harcayabilir. Başak burcu erkeğinin en dikkat çeken olumlu özelliklerinin arasında yardımseverliği ve titizliği yer alır. Her zaman kibar olmaya gayret eder ve etkili bir karaktere sahiptir, güvenilirdir ve sevecendir. Son derece düzenli, dakik ve her zaman dürüsttür.

  Başak burcu erkeğinin fazla detaycı olması en fazla göze batan, olumsuz bir özelliğidir. Her zaman tedirgin, endişeli ve sivri dilli tavırlar sergiler. Fazla mantıklı olması ve duyguları çoğunlukla ikinci plana atması hoş değildir. Kimi zaman son derece gergin ve sinirli olabilir, çevresindeki insanları kırabilir. Bazen farkında olmadan çok önemsiz konular üzerinde uzun zaman harcayabilir.

  Aşk Hayatında Başak Erkeği

                 ttt

  Aşık olmaktan korkan başak erkeği genelde ürkekçe tavırlarıyla göze çarpar. Bir kadına duygusal anlamda kolay kolay yaklaşamaz genelde çekingendir. Ancak yine de hareketli bir ilişki hayatı olduğu söylenebilir. Utangaçlığını ortadan kaldırdığında kendisinden beklenmedik davranışlarla karşılaşılabilir. Başak erkeği flört konusunda oldukça iyidir.

  Başak burcu erkeği evlilik hayatında da gayet iyi bir kocadır. Partnerine çok sadıktır ve içten davranışlarıyla mutlu eder. Olduğu gibi davranarak hoşlandığı kadını kolayca etkileyebilir. Bazen detaycı ve titiz davranışlarıyla eşinin sabrını zorlasa da onun boşandığı çok nadir görülür. Çocukları için iyi bir babadır. Her zaman tutumludur, yatırım yapmayı ve para biriktirmeyi sever. Diğer burçların erkeklerinden daha iyi olduğu söylenebilir ancak fazlasıyla eleştirel olması bazen onu itici yapabilir. Eğer karşısındaki kişi eleştirilerine çok odaklanmaz ve umursamazsa ancak o şekilde frenlenir. Korkunç bir zekaya sahiptir, çoğu şeyi unutmazlar, bu nedenle onlarla yaşanılan ilişki bazen insanı zorlayabilir. Duygusallık ona göre değildir, bu nedenle pek romantizm beklememek gerekir.

  Başak Erkeği Fiziksel Özellikleri

   

  Başak burcu erkeği fiziksel olarak incelendiğinde, dikkat çekici bir yüze sahip olduğu görülür. Vücudunda en fazla saçlarını önemser. Genelde gür ve etkili saçlara sahiptir. Gözleri parlak ve çekici, dudakları normalden küçüktür. Genel olarak karizmatik bir duruşu vardır. Renk konusunda bazen yanılsa da giyim konusunda sevdiklerinden yardım almaktan çekinmez.

  Başak Erkeği Nelerden Hoşlanır?

  Başak burcu erkeği kendisi gibi düzenli, titiz, başarılı insanlardan hoşlanır. Kendisine uyum sağlayan, cana yakın, içten ve doğal davranışlarıyla göze çarpan kadınlardan etkilenir. Değişime açık ve isteklerine kayıtsız kalmayan kadınları sever. Aşırı duygusal yaklaşımlardan hoşlanmaz, mantıktan ve zekadan etkilenir. Partneri onun için sağlam bir karaktere sahip olmalı, arkadaşça yaklaşmalıdır.

  İş hayatında da daima düzenden yanadır, sorumluluklarını bilir ve her zaman dakiktir. Bu nedenle çabalarının karşılığını almaktan ve başarılı olmaktan çok hoşlanır. Başarmak ona büyük bir haz verir. Antikadan, sanattan, kitap okumaktan ve spordan çok hoşlanır.

  Başak Burcu Erkeğine Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

  Bir başak burcu erkeğine hediye almayı düşünüyorsanız fazla duygusallıktan kaçınmalısınız, bu onun hoşuna gitmeyecektir. Ona ilgi alanlarına, hobilerine hitap eden, kendisini geliştirmesine yardımcı olacak veya kullanışlı hediyeler alabilirsiniz. Aldığınız hediyede inceden ona değer verdiğinizi ve ilgili olduğunuzu hissettirmeniz onun keyiflenmesi için yeterli olacaktır.

   

  Başak Burcu Erkeği Hediye Seçimi ;

   

  Başak Burcu Erkeği Hediye Seçimi

   Başak Erkeğine İsme Özel Cüzdan

   Başak Erkeğine İsme Özel Cüzdan
  Başak Erkeğine İsme Özel Cüzdan

  Başak Erkeğine İsme Özel Cüzdan
  Size her zaman sadık, sahiplenici ve içten davranışlarıyla mutlu eden başak burcu erkek arkadaşınıza anlamlı ve farklı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız ona hediye edeceğiniz isme özel deri cüzdan çok hoşuna gidecektir. Şıklığıyla etkileyecek isme özel cüzdan detaylara değer veren sevgilinizi etkileyecektir. Başak burcu erkeğine hediye önerileri arasında gayet kullanışlı, farklı yani kısacası ideal bir hediye seçeneği…

   Başak Erkeğine İsme Özel Cüzdan
   

   Başak Burcu Erkeği İçin İsme Özel Hediye Seti

   Başak Burcu Erkeği İçin İsme Özel Hediye Seti
  Başak Burcu Erkeği İçin İsme Özel Hediye Seti

  Başak Burcu Erkeği İçin İsme Özel Hediye Seti
  Hayatının her alanında olduğu gibi iş hayatında da kullandığı eşyaların etkileyici ve farklı oluşuna özen gösteren seçici başak burcu erkeğine hediye olarak Atatürk imzalı kalem ve anahtarlıktan oluşan bu hediye setini tercih edebilirsiniz. Atatürk imzalı şık kalem üzerinde isminin yer alması erkek arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve bu set onun en değerli eşyaları haline gelecek, sizden kalan anlamlı hatıralara dönüşecektir.

   Başak Burcu Erkeği İçin İsme Özel Hediye Seti
   

   Başak Erkeği Arkadaşınıza Özel Viski Seti

   Başak Erkeği Arkadaşınıza Özel Viski Seti
  Başak Erkeği Arkadaşınıza Özel Viski Seti

  Başak Erkeği Arkadaşınıza Özel Viski Seti
  Bir başak burcu erkeğine hediye alacaksanız öncelikle hediyenin onun zevklerine, ilgi alanlarına, hobilerine vs. hitap ediyor olmasına dikkat etmelisiniz. Eğlenceden hoşlanan, arkadaşlık ilişkileri kuvvetli, dostları tarafından sevilen ve aranılan tip olarak başak erkeği arkadaşınıza vereceğiniz isme özel viski seti çok hoşuna gidecek bir doğum günü hediyesi olacak, onu etkilemeyi başaracaktır. Duygusallıktan çok kullanışlı ve akıllıca hediyeleri seven başak burcu erkeğine hediye fikirleri arasında ideal bir tercih.

   Başak Erkeği Arkadaşınıza Özel Viski Seti
   

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
  Başak Burcuna Özel Porselen Kupa

  Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
  Hayatını kontrol altında tutmayı seven, çalışkan, azimli ve hırslı başak burcu erkeğine hediye olarak düşünülebilecek iyi bir alternatif. Detaylarla ilgilenmeyi seven başak erkeği sevgilinize, babanıza veya arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz isme özel porselen kupa kişiye özel hazırlanıyor oluşuyla çok etkileyici olacaktır. Başak burcu erkeğine alınabilecek hediyeler konusunda bir fikre ulaşamadıysanız bu seçeneği değerlendirmenizde fayda var. İş yerinde veya evinde çalışırken severek kullanacağı bu kupa başak burcu insanının çok hoşuna gidecektir..

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
   

   Başak Erkeğine İsimli Powerbank

   Başak Burcuna Özel Porselen Kupa
  Başak Erkeğine İsimli Powerbank

  Başak Erkeğine İsimli Powerbank
  Başak burcu erkeğine ne hediye alınır diye düşünenlerdenseniz isme özel powerbank etkileyici bir tercih olacaktır. Powerbanktan hediye mi olur demeyin, başak burcu insanı teknolojik aletlere ilgi duyar ve bu tarz hediyeler onu sevindirebilir. Aşırı duygusallıktan kaçan başak erkeği için isim detayıyla etkileyici ve yerinde bir tercih olacak isimli powerbank ideal bir doğum günü hediyesi seçeneği gibi görünüyor. Başak burcuna mensup babanıza, dostunuza veya sevgilinize verebileceğiniz farklı bir hediye önerisi…

   Başak Erkeğine İsimli Powerbank
   

   Başak Erkeğine Nostaljik Tasarımıyla Çakmak ve Sigara Tabakası

   Başak Erkeğine Nostaljik Tasarımıyla Çakmak ve Sigara Tabakası
  Başak Erkeğine Nostaljik Tasarımıyla Çakmak ve Sigara Tabakası

  Başak Erkeğine Nostaljik Tasarımıyla Çakmak ve Sigara Tabakası
  Sanattan, antikadan ve nostaljik hediyelerden çok hoşlanan başak burcu erkeğine hediye olarak harika bir fikir! Denizi seven sevgilinize, babanıza veya dostunuza nostaljik yelkenli tasarımıyla çakmak ve sigara tabakasından oluşan bu hediye setini doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Sigara kullanan erkeklere verilebilecek bu ideal seçenek, hem şık ve akıldan çıkmayan bir hatıra olacak hem de sevdiklerinizin değerli eşyaları olarak her zaman yanında bulunacaktır.

   Başak Erkeğine Nostaljik Tasarımıyla Çakmak ve Sigara Tabakası
   

   Başak Burcu Hediye Önerisi: Harf İşlemeli Köstekli Saat

   Başak Burcu Hediye Önerisi: Harf İşlemeli Köstekli Saat
  Başak Burcu Hediye Önerisi: Harf İşlemeli Köstekli Saat

  Başak Burcu Hediye Önerisi: Harf İşlemeli Köstekli Saat
  Başak burcu erkeği hangi hediyelerden hoşlanır diye düşünüyor, kafanızda bir türlü net bir karara ulaşamıyorsanız onu büyüleyecek bu seçeneğe göz atın: Harf işlemeli kişiye özel köstekli saat. Antikalara ilgi duyan ve nostaljiye bayılan, geleneklerine her zaman bağlı kalan başak burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında mükemmel bir tercih. Eğer başak erkeğisevgilinizi etkilemek istiyorsanız bu hediyeyi doğum gününde sunmanız kafi olacaktır. İsme özel oluşuyla kendisini çok özel hisseden sevgiliniz bu metal köstekli saate bayılacak, uzun yıllar özenle saklayacaktır.

   Başak Burcu Hediye Önerisi: Harf İşlemeli Köstekli Saat
   

   Başak Erkeğine LapisLazuli Doğal Taş Tespih

   Başak Erkeğine LapisLazuli Doğal Taş Tespih
  Başak Erkeğine LapisLazuli Doğal Taş Tespih

  Başak Erkeğine LapisLazuli Doğal Taş Tespih
  Mavi rengi çok seven başak burcu erkeğine hediye olarak hem iskeleti kuvvetlendiren hem de tansiyona iyi gelen lapislazuli taşlarından oluşan bu şık tespihi alabilirsiniz. Stres atma, sabır çekme veya dini amaçlı olarak tespih kullanmayı seven babanıza, dostunuza veya sevgilinize vereceğiniz bu hediye şık bir tercih olacaktır. Başak burcu erkeğine doğum günü hediyesi olarak düşünülebilir.

   Başak Erkeğine LapisLazuli Doğal Taş Tespih