Anneler Günü Hikayesi Ve En Güzel Hediye Seçenekleri

Anneler Günü Hikayesi Ve En Güzel Hediye Seçenekleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü Hikayesi ve başlangıcı sayesinde her yıl annelerimizi bir gün de olsa mutlu edebiliyoruz. Bizi yıllardır hiç üşenmeden ve şikayet etmeden büyüten annemiz bu özel günde aldığı hediyelerle anneliğin ne kadar kutsal bir şey olduğunu tekrar tekrar anlıyor ve mutlu oluyor!  Eğer siz de anneler gününde anneme ne alabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımızda size özel hediyeler de öneriyoruz.

Peki siz anneler günü için aldığınız hediyelerde,Anneler Günü Hikayesi nedir biliyor musunuz?
Yılın manevi değeri en yüksek günü tartışmasız Anneler Günü’dür. İçinde en çok sevgiyi ve şefkati barındıran ve aynı zamanda da baharı karşılayan bu özel gün, 100 yıldan fazla bir süredir dünyada farklı ülkelerde ve zamanlarda kutlanmaktadır. Ülkemizde mayısın ikinci haftası kutlanır ve bu özel günde herkesin annesini mutlu etmek üzere bir planı bulunur. Sabah erkenden kalkılır ve kahvaltı edilir, hediyeler alınır, birlikte yapılabilecek etkinliklere karar verilir ve tüm gün annelere özel olarak, bir arada geçirilir. Anneler Günü’nde mutluluğun elbette ki ilk kaynağı bir arada olmak, diğer mutluluk kaynağı ise annelere sunulan birbirinden özel hediyelerdir. Size önerdiğimiz bayana alınacak hediye seçeneklerimiz ile anneler gününde ilk aşkınıza en güzel hediyeleri alabileceksiniz.

 

Anneler Günü’nün ne için ve ne zaman kutlandığına dair birçok söylenti dolaşmaktadır ama esas Anneler Günü’nün tarihçesi,1800’lü yıllara dayanır. Hem anne hem de öğretmen olan Ann Maria Reeves Jarvis,   Amerika İç Savaşı sırasında bazı organizasyonlara ve teşviklere başlar. Bu organizasyonların tek bir amacı bulunur, savaşta annelerin taraf tutmamasını ve her iki taraftan da yaralananlara yardımcı olup, anne şefkatini göstermesini sağlamaktır. Şefkat ve sevginin en saf hali olan anneliğin, taraf tutmasını engelleyerek oldukça büyük bir işe imza atan Ann Maria, dünyaya faydası dokunacak en önemli şeylerin içinde anne sevgisi ve şefkati olduğuna inanır. Bu doğrultuda da Anneler Günü’nü dünyaya kabul ettirmek için çalışmalara başlar.  1905 yılında Ann Maria hayatını kaybettikten sonra, Anneler Günü’nü kabul ettirmek kızı Anne Jarvis’e kalıyor. Uzun yıllar Anneler Günü’nün kabul edilmesi için uğraşan anne-kızın çabaları, dönemin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Woodrow Wilson tarafından Anneler Günü’nün resmen ilan edilmesiyle amacına ulaşıyor. Bu özel günün sembolü ise beyaz karanfil olarak kabul ediliyor.

 

Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto
Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto

Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto

Annesinin kızlarına ve kızım olmasan asla diyen anneler için anlamı tartışılmaz bir Anneler Günü hediyesi olacak. Üzerine dilediğiniz bir mesajı yazdırıp en güzel anınızı lazer ile işleterek ölümsüz bir hediye vermiş olacaksınız. Annelere özel olarak alınabilecek şık ve anlamlı bir hediye olan ahşap fotonun üzerine saat de yerleştirilmiştir. Anneniz evine ya da ofisine bu güzel hediyeyi koyarak her an fotoğrafınıza bakabilir ve baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğiniz tekrar tekrar hatırlar. Anneye alınabilecek sıra dışı ve şık hediye seçenekleri içerisinden olan ahşap fotoyu anneler günü hediyesi olarak hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Ahşap Foto
 

Anneye Özel Hediye Ahşap Albüm

Anneye Özel Hediye Ahşap Albüm
Anneye Özel Hediye Ahşap Albüm

Anneye Özel Hediye Ahşap Albüm

Biricik annenize en sevdiği resimleri saklayabileceği üzerinde na ait bir mesajınızın bulunduğu ahşap kapaklı albüm hediye ederek onu mutlu etmek ister misiniz? Kişiye özel ahşap kapaklı albüm en anlamlı, en özel anneler günü hediyelerinden biridir. Annenize özel olarak alabileceğinizi kapağın üzerine canım annem diye yazı baskılatabileceğiniz ve albümün içerisine birlikte çekildiğiniz en güzel anıları koyabileceğiniz bir anı hazinesi olan bu fotoğraf albümü annenizi bu özel günde son derece mutlu edecektir. Anneye hediye olarak bu şık ve duygusal hediyeyi sipariş etmek istiyorsanız hemen tıklayın!

Anneye Özel Hediye Ahşap Albüm
 

Anneler Günü Hediyesi Aile Çerçevesi
Anneler Günü Hediyesi Aile Çerçevesi

Anneler Günü Hediyesi Aile Çerçevesi

Her durumda bir arada olmak herkese nasip olan bir şey değildir. Ancak sizin aileniz bu durumun dışındaysa onu ölümsüzleştirmenizin vakti gelmiş demektir. Üzerinde ailenizin soyismi ve kendi isimlerinizin bulunduğu bu çerçeveye en güzel resminizi koyup çerçeveyi daha anlamlı kılabilir ve Anneler Günü Hediyesi olarakda verebilirsiniz. Anneye özel olarak alabileceğiniz ve ailecek çekildiğiniz bir fotoğrafı koyabileceğiniz şık bir armağan olan bu fotoğraf çerçevesi ile anneler günü için oldukça şık ve güzel bir hediye almış olacaksınız. Bu özel hediye seçeneği hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Anneler Günü Hediyesi Aile Çerçevesi
 Anneye Hediye Akrilik Kalp Ödülü

Anneye Hediye Akrilik Kalp Ödülü
Anneye Hediye Akrilik Kalp Ödülü

Anneye Hediye Akrilik Kalp Ödülü

Her durumda bir arada olmak herkese nasip olan bir şey değildir. Ancak sizin aileniz bu durumun dışındaysa onu ölümsüzleştirmenizin vakti gelmiş demektir. Üzerinde ailenizin soy ismi ve kendi isimlerinizin bulunduğu bu çerçeveye en güzel resminizi koyup çerçeveyi daha anlamlı kılabilir ve Anneler Günü Hediyesi olarak da verebilirsiniz. Anneye özel not da ekleyebileceğiniz akrilik kalp hediyesi seçeneğinin üzerinde bulunan saat ile de annenizi son derece mutlu edeceksiniz. Anneler gününde alabileceğiniz şık bir hediye seçeneği olan bu akrilik hediye ödülü sizi bekliyor. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

Anneye Hediye Akrilik Kalp Ödülü
 

 

Anneler Günü’ne dair anlatılan yüzlerce hikaye olsa da her evladın Anneler Günü hikayesi, kendi annesiyle yaşayacağı ve annesine mutluluk verecek olan hediyeleri bulmasıyla gerçekleşiyor. Her yıl mayısın ikinci haftası kendi Anneler Günü hikayenizi hep mutlu geçirmek ve her yıl bu güne mutlu anılar katmak sizin elinizde. Seçeceğiniz hediye ve yapacağınız program ile Anneler Günü’nde en mutlu anne sizin anneniz olsun!  Sizde kendi Anneler Günü hikayenizi oluşturmak için hediye arayışına başladıysanız  hediyesepeti.com ’dan aradığınız özel hediyeyi bulabilirsiniz.

Anneler Günü Hikayesi hakkında öğrendiklerinizden sonra annenize kesinlikle bir hediye almak isteyeceksiniz. Size önerdiğimiz anneye özel olarak alabileceğiniz en şık hediye seçenekleri hediye sepetinde sizleri bekliyor. Siz de ailenize özel olarak Anneler Günü Hikayesi oluşturabilir ve yazdığınız güzel bir Anneler Günü Hikayesi ile annenizi şaşırtabilirsiniz. Farklı hediye seçenekleri arayanlara güzel bir öneri olan bu fikrin yanında anneye hediye olarak da size önerdiğimiz ürünlerden sipariş edebilirsiniz.

Anneye alabileceğiniz en özel hediye seçeneklerini hediye sepeti adresine gelerek size özel sunulan fırsatlar ile alabilir ve annenize sipariş edebilirsiniz. Birbirinden güzel hediye seçenekleri ile bu anneler gününde en iyi Anneler Günü Hikayesi sizin olacak. Onu son derece mutlu edebileceğiniz çeşitli hediyeler arasından beğendiğinizi anneye hediye olarak hiç düşünmeden alabilir ve bu özel günün son derece keyifli ve duygusal geçmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça sevdiğiniz anneye hediye olarak güzel ve farklı ürünler almak istiyorsanız annenizin en sevdiği hediye seçeneklerinden birisini hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Siz de annenizi en güzel hediyelerle şaşırtmak istiyorsanız daha fazla beklemeden hemen hediye sepetine uğrayın!

Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati
Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati

Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati

Mutfakta harikalar yaratan annenize ödül gibi bir hediye… Onun ne kadar marifetli olduğunu ifade eden bu saate dilediğiniz mesajı yazarak ona özel, saate her baktığında yüzünü gülümsetecek bir anı olacak. Roma rakamlarıyla süslenen saat evinize aynı zamanda nostaljik bir hava katacak. Dekarasyona önem veren annenize harika bir sürpriz olacak. Annenizin mutfağına uyumlu son derece şık bir hediye duvar saati olan bu ürünün üzerine anneye özel notlar da yazdırabilir ve hediyenizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Bu şık ve sıra dışı ürünü sakın kaçırmayın!

Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati
 

Anneye Özel Hediye Vazo

Anneye Özel Hediye Vazo
Anneye Özel Hediye Vazo

Anneye Özel Hediye Vazo

En özel hediye benim annemde olmalı diyorsanız, kucak kucak götüreceğiniz çiçeğinizi daha anlamlı bir hale getirecek ismine özel mesajlı vazo hediye edin. Her kadın çiçekleri çok sever anneniz için ise ona sadece çiçek almanız özel ve anlamlı gelir. Çiçekleri solsa dahi daha sonra yine aldığınız çiçekleri bu vazoya koyabilir ve hediyeniz her zaman sizin aldığınız anlamını korur. Anneye alınabilecek sade ve şık hediye seçeneklerinden birisi olan bu vazo ile annenizi şaşırtabilir ve ona doğa sevgisini daha çok sevdirebilirsiniz. Bütün kadınlar çiçektir, anneniz ise bambaşka.. Ayrıntılar için daha fazla beklemeden hemen tıklayın!

Anneye Özel Hediye Vazo
 

Anneye Hediye Sevgi Plaketi
Anneye Hediye Sevgi Plaketi

Anneye Hediye Sevgi Plaketi

Sizi dünyaya getirdiği ilk günden itibaren binbir emekle büyüten mutlu olmanız için her türlü fedakarlığı gösteren annenizi ödüllendirmenin ve yapmış olduğu her şey için ufak ve kalıcı bir teşşekkür etmek istiyorsanız böylesine şık bir plaket özel bir hediye seçimi olacaktır. Annenize olan aşkınızı anlatabileceğiniz ve üzerine güzel bir not yazdırabileceğiniz şık bir hediye seçeneği olan bu plaket ile anneler gününde annenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Siz de bu şık ve duygusal hediye plaket hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Anneye Hediye Sevgi Plaketi
 Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye

Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye
Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye

Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye

Sonsuza kadar kalbimdesin annem mesajı içeren gümüş kolye annenizin boynundan çıkarmak istemeyeceği kadar özeldir. Kadınlar takılara oldukça düşkündür altın kolye, pırlanta kolye, gümüş takı ne olursa olsun her kıyafetlerini takılarla pekiştirmeyi severler. Annenizi sonsuza kadar seveceğinizi anlatabileceğiniz saf ve sade bir hediye seçeneği olan gümüş sonsuzluk kolye hediye seçeneği anneler gününde annenizi çok mutlu edecek. Gideceği her yerde takacağı ve bütün gözleri kendisine çekeceği bu özel hediye kolyeyi anneye hiç düşünmeden alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye
 

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi
Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi

Biricik annenize Anneler Günün’de sıradan bir hediye vermek istemiyorsanız annenizin mutlu bir anına ev sahipliği yapacak ve onun çok mutlu olmasını sağlayacak bu özel tasarım çerçeve yıllarca anlamını koruyacak kişiye özel anlamlı bir hediye seçimi olacaktır. Anneye özel olarak alabileceğiniz bir fotoğraf çerçevesi olan bu ürünün üzerine anneye olan duygularınızı yazdırabilir ve annenizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızı baskılatabilirsiniz. Siz de Anneler Günü Hikayesi için bu güzel ve anlamlı hediye fotoğraf çerçevesini hiç düşünmeden alabilirsiniz.

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi
 

Anneye Özel Şarkı Hediyesi

Anneye Özel Şarkı Hediyesi
Anneye Özel Şarkı Hediyesi

Anneye Özel Şarkı Hediyesi

Anneye hediye olarak alınabilecek ona ait özel sözlerden oluşan ve ismine ait olan şarkı yıllar boyu eskimeyecek ve gittiği her yerde duygulanarak dinleyeceği özel bir hediye seçimi olacaktır. Ona her yıl birbirinden özel hediyeler aldınız ancak bu yıl çok farklı ve annemi gerçekten etkileyecek bir anneler günü hediyesi olsun istiyorsanız annenize özel hazırlanacak anlamlı bir şarkı hediye ederek hediyenizi sonsuzlaştırabilirsiniz. Anneler Günü Hikayesi için alabileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneği olan bu şarkı sizi bekliyor. Ayrıntılar için hemen tıklayın!

Anneye Özel Şarkı Hediyesi