Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10676

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler günü hediyesi konusunda en özel hediyelere imza atan Hediye Sepeti'nden bir yenilik daha; Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört.

Her dersin öğretmenine özel olarak tasarlayıp sizlere sunduğumuz değerli hediye alternatiflerinden biri olabilecek bu tişört modeli çok sevdiğiniz beden eğitimi öğretmeniniz için seçebileceğiniz en güzel armağanlardan. Öğretmeninizin sıklıkla kullandığı bir renkten onun bedenine göre hazırlanacak tişört modelimiz üzerine yazılacak olan isim ve soyisim ile tamamen ona özel bir hediye olacaktır. 'Dünyanın en iyi beden öğretmeni' yazısı ile detaylandırılıp daha anlamlı bir hale dönüştürülen Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört, öğretmeninizi şaşkınlığa uğratacağı gibi mutlu olmasına da sebep olacaktır. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olan bu tişörtü ister okulda geçirdiği vakitlerde isterse de dışarda, alışverişte, yürüyüşte, sporda kullanabileceği bu kaliteli tişört sayesinde kendini çok değerli hissedecek ve siz değerli öğrencisini bu tişörtü her kullandığında sevgiyle anacaktır. Dersini olduğu kadar kendini de çok sevdiğiniz beden eğitimi öğretmeninize yaklaşan öğretmenler gününde farklı ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört'ten yana kullanmalısınız. 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde değerli öğretmeninize sunacağınız bu hediye ile asla pişman olmayacağınızdan ve hediyenizin çok beğenileceğinden eminiz.

Erkek beden eğitimi öğretmenine hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz Beden Eğitimi Öğretmenine Hediye İsimli Tişört'ü sitemizden o güzel insanın ismine özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve hemen siparişinizi oluşturup bize iletin. Sitemizin diğer öğretmenler günü sürprizlerini de incelemeden geçmeyin!