Be Yourself Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%7 indirim
49.9 TL
46.41 TL
Ürün Kodu : 15921

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Be Yourself Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize sıradan günlerde ya da özel günlerde hediye almak oldukça önemlidir. Hediyeler ise çok çeşitli oldukları için doğru hediyeyi seçmek de en az hediye almak kadar önem taşımaktadır. Herkesin seveceği ve aynı zamanda her kullanımda özel mesajlarından yararlanacağı bir hediye seçimi için ise Be Yourself Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter tercih edebilirsiniz.

Tasarımı ile dikkat çeken bu özel defter her kullanımda sevdiklerinize çok anlamlı ve güzel bir mesaj verecektir. Ön kapağında yer alan mesajı sayesinde sevdikleriniz farkındalıklarını bir nebze daha arttırabilecekler ve bu sayede özellikle vermiş olduğunu hediyeden büyük mutluluk duyacaklardır.

Bu özenli hediye aynı zamanda yapısı gereğince günlük kullanım, iş dünyasında kullanma ya da okulda kullanmaya uygundur. İşlevsel yapısı sayesinde sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız, kardeşleriniz gibi çok farklı kimselere hediye olarak verebilmenize uygundur. Tüm bu uygunluğu ise tüm sevdikleriniz ile ortak bir zeminde buluşabiliyor. Yaşamsal ihtiyaçlar için çok gereken mesajı sayesinde sevdiklerinizin sizin yanlarında olmadığınızda anlarda bile pek çok sorunlarını ortadan kaldırmasına imkân verecek olan ürün aynı zamanda özel hediye paketi ile gönderim yapıldığı için de hemen hediye olarak verilmeye uygun koşullar taşımaktadır.