Babanıza Özel Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3517
339,90 TL 299,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Babanıza Özel Satranç Seti Özellikleri

  • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

AÇIKLAMA

Babanıza özel satranç seti sayesinde bu babalar günü, büyük bir şölene dönüşecek!

Babanıza bu babalar gününde mükemmel bir hediye vermek istiyorsanız, tam da bu sayfada bulunan babanıza öze olacak olan satranç seti set siparişlerinizi bekliyor. Babaya alınabilecek hediyeler arasında ona unutulmaz bir hediye vermeyi planlıyorsanız, her zaman isme özel ve babaya özel mesaj özelliğiyle bu satranç, başı çeken ürünlerden olacaktır.

 

Bu güzel hediyede k, amaç; terlik, parfüm, gömlek, kravat gibi klişelerin dışına çıkmak. Eminiz ki bugüne dek siz de artık babanıza bu tarz ürünlerden hediye etmekten sıkılmışsınızdır, keza o da aynı şekilde. Oysaki bu hediye unutulmaz hediyeler arasında ki yerini ebediyen alacaktır. Gerek görsel tasarımı, gerek ahşap kalitesi, formu, isme özel işlemeli oluşu ve babanıza üzerinde özel babalar günü mesajı taşıyor olmasıyla gerekten bu ürün babanıza bu babalar gününde gidecek olan en klas armağan olacaktır. Erkeğe alınabilecek hediyeler arasından isme özel olanlardan seçtiğinizde, her zaman onlara daha akılda kalıcı hediyeler vermiş olacağınızı buradan hatırlatmak isteriz.

 

Ahşap satranç taşları ile mükemmel bir uyum içinde olacak olan bu ürün her türlü ev dekorasyonuyla da büyük bir bütünlük sağlayacak niteliklerdedir. Aynı zamanda taşları toplayabileceğiniz bir çekmeceye sahip olan bu ürün ortalıkta dağınıklık bırakmamanız adına da harika bir tasarım içermektedir. 40 x 40 cm boyutlarındaki damarlı masif görselindeki bu satranç tahtası aynı zamanda dama oynamanıza da imkan sağlayacak olan niteliklerdedir. Babalar günü babanıza, yıl dönümünüzde eşinize veya yaş gününde kardeşinize ya da arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz bu güzel hediye sizden sevdiklerinize gidecek olan en etkili imzayı taşıyacak.

Hediyelik eşya sitesi Hediye Sepeti her zaman  hediye konusundaki beklentilerinizi karşılamak üzere burada sizi bekliyor olacak.

 

Babanıza doğum gününde ya da babalar gününde beğeneceği hediyeler seçmeniz onun mutluluğunu artıracaktır. Erkeklere hediye seçerken her zaman ihtiyaçları doğrultusunda seçimler yaparız. Ancak kalıcı hediyeler seçmemiz hediyemizin kalıcılığını sağlarken hediye sahibini de özel hissettirir.Siz babanızın satranç tutkunu olduğunu düşünüyorsanız ona göre hazırlanmış hem çok şık hem de eğlenceli dakikalar yaşayabileceği özel bir hediye vermiş olacaksınız.Babanıza özel olarak hazırlanan çekmeceli özel tasarım satranç seti sonsuz bir aşkla bağlı olduğunuz babanızı mutlu edecek en özel hediyelerden biridir.