Babalar Gününe Özel Kalem

Ürün Kodu : S-2779
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Babalar Gününe Özel Kalem Seti Ölçüsü 17 x 5 cm dir.
 • Kalem kutusu ve kalemler ahşap malzemeden Üretilmiştir.
 • Kalem Seti içerisinde bir adet rolller bir adet tükenmez kalem bulunur.
 • İsim yazılı kalemler 13,5 cm ölçülerindedir.
 • Kalem Seti'nin Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
 • Babalar Gününe Özel Kalem Seti şık kutusunda ve özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yorumlar

Gülhan Ö.
07.06.2018
Sipariş
Çok hızlı teslimat ürün de güzel daha ne olsun

AÇIKLAMA

Babalar gününde babalarınıza en içten dileklerinizi ahşap kutuda şık kalem setiyle sunmak istemez misiniz? Bu elegan setle bunu oldukça seçkin bir şekilde başarabilirsiniz. Yıllarca sizi yetiştirmek için didinip, çalışan babanızın emeklerinin neticesini gözlerinin önüne sermenin vakti geldi. Artık siz de yetişkin bir kişisiniz. Tüm ömrünü sizi ve ailesini ortaya çıkarmak için adayan, saçlarını bu amaçla ağartan babanıza özel gününde hediye mi almak istiyorsunuz. İşte babanızın koltuklarını kabartmanın ve emeklerini boşa çıkarmadığını sergilemenin tam sırası… Bu isme özel ahşap kutu ve şık ahşap kaplamalı kalem setiyle ona en güzel armağanı hediye etmiş olacaksınız.  Babama hediye ne alsam diye mi düşünüyorsunuz? Hiç tereddüt etmeyin ve bu şık ürünü düşünmeden sipariş edin diyoruz.

Yıllar su gibi akıp geçiyor. Sizler de artık aynı bir zamanlar babanızın olduğu gibi yetişkin bir erkek ya da kadınsınız. Ve hata belki de sizin de bir çocuğunuz var artık. Şimdiyse babanızın yıllar boyu sizin için neler hissettiğini, hangi hayallerle sizleri büyüttüğünü çok daha iyi anlıyorsunuz. En güzel babalar günü hediyesi olabilecek tarz da bu hediyeyi onun için bir an önce sipariş edebilirsiniz.

Ürünün kutusu hakiki ahşaptır ve ebatları 5 x 17’dir. Üzerinde kişiye özel isim ve babanıza iletmek istediğiniz yüreğinizin tam içinden kopan en içten dilekleriniz, sevgi mesajlarınız yer alacak. İçindeki kalem ise ahşap kaplamalı roller kalem formatındadır. Ahşap kutulu bu kalem setinde ek olarak bir de mavi renkli tükenmez bulunmaktadır. Bundan sonra babanız imza atarken, bulmaca çözerken ya da kendine ait evrakları doldururken ekstradan gururlu bir şekilde yazıp, çizecektir. Babalar için hediye ne alınır konusunda sürüncemede kaldıysanız, bu ürünü ilk tercih olarak değerlendirebilirsiniz.

Babanız için hazırlayacağımız bu özel set ile ona hediyenizi verdiğiniz anı ölümsüz kılın. Ailenizin bel kemiği, sizin en büyük güvenceniz babanız için özel bir şey yapmak istiyorsanız ona özel mesajınızla oluşturduğunuz sadece onun ismini taşıyan bu ahşap kalem seti babanızı mutlu etmeye yetecek.


Ona özel seçtiğiniz kalem seti ile onu özel hissettirin ve yıllarca unutamayacağı bir hediye vermiş olun.