Babalar Günü Özel İlaç Kutusu

Ürün Kodu : S-3343
44,90 TL 34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Babalar Günü Özel İlaç Kutusu Özellikleri:

  • Orjinal deri kaplı kapak üzeri lazer ile işlenmektedir.
  • 3 ve 7 bölme seçeneği bulunmaktadır.

Yorumlar

Halil H.
13.05.2017
Gayet başarılı
Teşekkür ederim
Sevgi k.
07.03.2017
Zamanında teslimat teşekkürler
TUĞBA U.
22.06.2016
babalar gününe özel
Babalar gününe özel olarak babama özel bir ilaç kutusu sipariş ettim. Cuma günü sipariş verdim ve Pazartesi günü elime ulaştı. Bu hususta ilginiz ve hızınız için teşekkür ederim. Sipariş ettiğim ilaç kutusu için üç bölmeli ve yedi bölmeli iki seçenek bulunmakta fakat bununla ilgili herhangi bşr seçenek butonu bulunmamaktadır. Netleştirmek adına böyle bir buton konulması sistemi tercih edilebilir kılabilir. Çok memnun kaldım ve hediyesepeti.com u tercih etmeye devam edeceğim. Teşekkür ederim.

AÇIKLAMA

İşte babalar günü ya da babanızın doğum günü için ona vereceğiniz en şık ve düşünceli hediye önerisi: babaya özel ilaç kutusu!

Babalar canımız, atamız ve idolümüz… Kızsalar da, gülümseseler de her zaman iyiliğimiz için biliriz.

Bu güzel varlıklar her zaman kendilerini es geçer ve her durumda bizi düşünmeye devam ederler. Bu yüzden de kendilerinin en büyük ihtiyaçlarını bile bizler için daima ertelerler. O zaman sizler de onları düşünerek bu açığı kapayabilir ve karşılıklı olarak sevginizi onlara gösterebilirsiniz.

Onları düşünmeye elbette ki en önemli konudan, yani sağlık konusundan başlayabilirsiniz. Bu şık ilaç kutusuyla ilaçlarını aksatmamalarını, gittikleri yere kolaylıkla ilaçlarını taşıyabilmelerini ve hijyen bir şekilde alabilmelerini sağlayabilirsiniz örneğin.

Orijinal deri kaplamalı bu ilaç kutusu, 3 adet gözden oluşmasının yanı sıra üzerinde pek şık bir çerçeve içinde ad ve soyadı baskısını da taşıyor. Sadece bu kadar da değil. Aynı zaman da babanıza iletmek istediğiniz en özel mesajı da kapağında bulunduruyor olacak.

Yanı sıra siyah, taba ve kırmızı renk seçenekleri arasından da ürün seçimi yapabilirsiniz.

Hediyelik eşya diyarı Hediye Sepetinde babalar günü hediye fikirleri asla son bulmayacak ve her zaman birbirinden değişik hediye tasarımlarıyla karşılaşabileceksiniz.

Babaya hediye konusunda; babalar gününde, babanızın yaş gününde, hatta yılbaşında bile bu güzel ürünü babanıza armağan edebileceksiniz.

Canınızdan çok sevdiğiniz babanızın ilaçlarını aksatması sizi çok üzüyor ise ona bu babalar gününde yanında taşımaktan keyif alacağı özel bir ilaç kutusu hediye edebilirsiniz.


Deri kaplama ilaç kutusu üzerine babanızın ismini ve onu ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabilir babanızın sırf bu mesajı görmek için kutuya bakmak istediğinde ilaçlarını içmesini sağlayabilirsiniz. Şıklıktan ziyade ilaçların hijyenik bir şekilde taşınmasını sağlayacak bu özel tasarım kutu babanızı çok mutlu edecek.