Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti

Ürün Kodu : S-10321
129,90 TL 109,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Erkeğe Hediye Özel Gün Hediye Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Metal kol düğmesi 2 adet.

Metal isim yazılabilir bileklik.

Siyah taşlı tesbih.

AÇIKLAMA

Babalar günü özel aksesuar hediye seti babanızın arayıp da bulabileceği her şeyi içeriyor! Babalar gün ne zaman diye mi sordunuz? Babalar günü 18 Haziran Pazar günü kutlanacak bu yıl. Zira henüz hediyeniz hazır değilse telaş etmeyin. Zira bu set babanız için harika bir hediye olacaktır.

 

Biricik babanıza arayıp da bulabileceği her şeyi bir sefer de armağan etmek isterseniz, kesinlikle ona bu özel setten alarak hediye etmelisiniz. Ağırlığıyla her ortamda ön planda olan ve kendinden söz ettiren karakterdeki bu adama; şık kol düğmeleri, babalara yakışır bir tespih ve özel bir bileklik tam olarak bu hediyelik setin içinde yer alıyor zira. Evladının babasına  aşık bir eş olarak, sevgiliye babalar günü mesajları eşliğinde verebileceğiniz bu özel aksesuar seti emin olun ki onu çok mutlu edecektir.

Eğer babanız aksesuar kullanmaktan hoşlanan bir erkekse, işte tam da onun kalemi olacak olan bu hediye setiyle onu çok mutlu bir baba yapabilirsiniz bu babalar gününde. Babalar günü hediyeleri standart ve paket tarzında hediyeler olmamalıdır. Zira her babanın huyu, suyu, yaradılışı, zevkleri ve hobileri farklıdır. Kimi baba hiç aksesuar kullanmaktan hoşlanmazken, kimileri çok da seviyor olabilir. Kimisi balım tutmayı seviyorken, bir diğeri futbol ya da satranç oynamaktan hoşlanıyor olabilir örneğin. İşte haliyle ağır hal ve tavırlar sergileyen babanıza özel bir armağan seti vermek isterseniz bu aksesuar seti tam da sizin babanıza göre diyoruz. Babalar günü el yapımı hediyeleri tadında ona özel tatlar hissettirebilecek olan bu seti mutlaka incelemenizi öneririz.

İçinde hoş bir bilekliğin, babanızın tüm manşet kollu gömleklerinde takım elbiseleri içinde kullanabileceği isme özel klas kol düğmelerinin ve imamesinde  hoş aparat aksesuarları bulunan bu siyah tespih  adeta sizin babanız için tasarlanmış gibi durmuyor mu sizce de ?

 

Babalar günü için hazırlıklı olmayı ve babalar gününe hızlı bir şekilde girmek ister misiniz? Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti ile  Babalar Günü’ne 1-0 önde başlayacaksınız. Hediye setinin içeriğinde bulunan tesbih, kol düğmesi ve bileklik ile babanızı daha önce hiç olmadığı kadar sevindireceksinz.

Eğer benim babam ağır biridir ve her zaman bir duruşu vardır diyorsanız hiç bir zaman yanından ayırmayacağı tesbih onun ilgisini çekecektir. Bunun yanında her zaman şık olan babalara bir çit kol düğmesi ve bileklik hediye setinin içerikleri arasındadır. Üstelik hediyelerin kişiye özel olması da babanızı sevindirecek bir diğer etmen. Siz de babanıza olan hayat borcunuzu bir nebze olsun gidermek istiyorsanız hemen alışveriş sepetinize bu seti de ekleyin.