Babalar Günü Hediyesi Kişiye Özel Çakmak

Ürün Kodu : S-10314
39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Babalar Günü Hediyesi Kişiye Özel Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çift taraftlı baskı
  • 5,5 cm x 3 cm
  • Gaz doldurulabilir.

AÇIKLAMA

Babalar günü hediyesi kişiye özel çakmak sayesinde biricik babanıza en özel hediyeyi veren siz olun!

Şöyle bir yorgunluk sigarası yakarak köşesine çekilen, tv karşısına kurulan babanız evinizin ağır topudur her zaman. Sigarasını tüttürürken kim bilir aklından neler geçirir neyin yükünü çeker ve hangi derinliklere dalar asla bize hissettirmez, söylemez ve yansıtmaz. Ama ömür boyun bizim, yani çocuklarının ve evinin geçim yükünü yüklenmiş olan bu özel babaya dilerseniz dünyanın en onur verici çakmağını hediye edebilirsiniz. Bu sayede her sigarasını yaktığında sizi düşünecek ve sizinle onur duyacaktır. En güzel babalar günü hediyeleri nden olabilecek olan isim yazılı bu özel çakmak onun en favori hediyesi olacaktır.

Gelin bu babalar gününde babanızı sıradan çakmaklardan kurtarın ve onu son derece gururlandıracak olan son derece prestijli olacak olan isme özel çakmak hediyesini verin. Bu şık çakmağın üzerinde kocaman 1 rakamı olacak ve babanızın firstclass bir babalık özverisiyle size velilik ettiğini her zaman simgeleyecektir bu çakmak. Babalar günü mesajı kısa mesajı dilekleriyle ona verebileceğiniz bu çakmağı her zaman en güzel köşede taşıyacağından emin olabilirsiniz.

 

Çift taraflı olan, gazı bittiğinde gaz doldurulabilecek bu çakmağın her iki yanında da babalar günü kutlamanız ve ismi yer alacaktır. Babalar günü senede yalnızca bir kez kutlanabilecek ve babanıza da önemli hediyeler verebileceğiniz yegane zamanlardandır. Bunun dışında sadece babanızın yaş günü ve yılbaşı günü babanıza hediye verebileceğiniz kısıtlı günlerdendir.

Bu nedenle de babalar gününde en anlamlı ve özel hediyeyi almanız gerekebilir. İsim yazılı bu çakmaksa ona kendisini en özel hissettirebilecek hediyeliklerden olacaktır. Dilerseniz babalar gününe özel olarak hazırlanabilen Hediye Sepeti sayfalarında yer alan isim yazdırabilir Zippo çakmak modellerini de inceleyebilirsiniz.

Babanıza babalar günü için alabileceğiniz muazzam bir hediye..  Babanızın ismine özel hazırlanan bu çakmağı babanıza hediye ettiğinizde mutlaka beğenecektir. Kaliteli ve şık tasarımıyla diğerlerinden farklı olan bu çakmak babanıza kendisini özel hissettirecek niteliktedir ve hediyeyi aldığında babanızı duygulandıracaktır.

Bugüne kadar sizin için yaptığı şeylerin yanında ona bir teşekkür olarak babaya hediye alınmalıdır. Ona alacağınız Babalar Günü Hediyesi Kişiye Özel Çakmak ile yapacağınız bir sürpriz , teşekkürlerin en güzeli olacak. Çakmağı her kullandığında aklına siz geleceksiniz, ve sizin ne kadar vefalı bir insan olduğunuz da aklından hiç çıkmayacak. Babalar gününe özel bu çakmağı alıp onu duygulandırırken gururlandırmak istiyorsanız ürünü hemen sipariş edin.