Babalar Günü Hediyesi Ahşap Kaideli Satranç

Ürün Kodu : S-3512
249,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Babalar Günü Hediyesi Ahşap Kaideli Satranç Özellikleri

  • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

Yorumlar

Özgül .
13.06.2015
Babamız çok beğendi :) tesekkurler hediye sepeti

AÇIKLAMA

Babalar günü hediyesi ahşap kaideli satranç bugüne dek babalar gününde babanıza aldığınız en etkileyici hediye olsun!

Babanız sizi bugüne kadar besledi, büyüttü, okuttu ve hiç bir karşılık beklemeksiniz her zaman arkanızda oldu. Dünyanın her türlü tehlike sinyallerini bir yarasa radarı misali sezen ve sizi koruyan bu varlıklar, şimdi yaşını başını almış ve dima konusunda sıkıntılar yaşamaya başlamış olabilir.

Beyin dalgınlıklarıyla bir gazete parçasının bilmece ekini eline alarak başa çıkmaya çıkan bu güzel insana, isme özel bu satranç takımından alarak babalar gününde armağan ettiğinizde, ona en klas hediyeyi vermenin yanı sıra en güzel jesti de yapmış olacaksınız.

Masif en değerli ağaçlardan yapılmış olan, sanatçı ellerin işçiliğiyle tasarlanmış bu doğal ürün, şık formuyla babanızı kendine hayran bırakacaktır. Orta kısımda bulunan İsme özel işlemesi yanı sıra babaya göndermek istediğiniz en güzel mesajları da üzerinde içeren bu güzel ürünle babanızı bu babalar gününde ihya edeceğinizden emin olabilirsiniz. En güzel babalar günü hediyeleri her zaman Hediye Sepeti’nde.

Öte yandan görsel etkilerinin yanı sıra bu güzel ürün babanıza manevi açıdan da büyük ve faydalı etkilerde bulunacaktır. Zira satranç oynamak hafızayı kuvvetlendirdiği gibi, dikkat konusunda da  dikkat yoğunlaşmasında endikedir. Bu sayede isme özel satranç takımı, babanızın dikkat toplama konusunda en büyük uyaranı olacaktır. Bundan böyle evde satranç oynayarak en güzel saatlerini geçirecek olan babanız, isme özel bu satrancın başından kalkmayacak ve an yakın dostları hatta annenizle bile sık sık satranç turnuvaları düzenleyecektir. Emekli olmuş evde sıkılan babanızı, alzeimer başlangıcı, demans atakları geçiren büyüklerinizi bu güzel isme özel satranç takımı sayesinde sıkıntılarından kurtarabilirsiniz. Hatta hediyenizi en güzel babalar günü mesajı ile götürebilirsiniz.

Kişiye özel hediye lerin en güzelini bu platfomdan 7/14 sipariş edebilirsiniz.

Canınızdan çok sevdiğiniz biricik babanıza doğum gününde ya da babalar gününde oynamaktan keyif aldığı satranç setinin en şık tasarımlarından birini hediye etmenin keyfine varın. Her koşulda desteğini sizden esirgemeyen sizi sonsuz bir sevgiyle seven babanızı mutlu etme sırası bende diyorsanız ismine özel çekmece özelliği ile farklılık yaratan bu anlamlı ve şık satranç setini ona hediye ederek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.


Kişiye özel olarak hazırlanan babanıza özel satranç seti lazer işlemesi olduğundan yıllar boyu ilk gün gibi kullanabileceksiniz.