Babalar Günü Hediyesi 7 Oz Paslanmaz Çelik Matara

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%12 indirim
99.9 TL
87.91 TL
Ürün Kodu : 15684

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Metalik demir rengindedir.
  • Paslanmaz Çelik Matara 9 cm x 12 cm boyutundadır.
  • Matara 7 oz (210 cc) sıvı almaktadır
  • Sızdırmaz contalı metal kapak.
  • Babalar Günü Hediyesi 7 Oz Paslanmaz Çelik Matara özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel bir babalar günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz Babalar Günü Hediyesi 7 Oz Paslanmaz Çelik Matara babanız için son derece şık ve kullanışlı bir hediye olacaktır. İçeceklerini yanında taşıyabileceği ve istediği her yerde içebilmesine olanak tanıyacak olan bu hediye, sağlıklı ve dayanıklı yapısıyla da ömürlük kullanıma sahiptir.

Babalar günü yaklaştığında babalarına özel ve anlamlı bir hediye vermek isteyenler tarafından babalar gününde ne yapılır sorusu gündeme gelmektedir. Bu soru içerik olarak doğrudur çünkü babalar, çocuklarının yaşamda anneleri ile birlikte en çok değer verdikleri yegane insanlardır.

Babaların bu özel anlamlarına yönelik doğru bir karşılık vermek için ise hediye seçiminde dikkatli ve özenli olunması gerekmektedir. Babanızın armağan olarak almaktan büyük mutluluk duyacağı bu şık matara, özellikle içki içmeyi seven babalar için son derece kullanışlı bir hediye olacaktır. Sadece alkollü içecekler için değil aynı zamanda soğuk her türlü içeceği de taşımaya uygun olan matara paslanmaz yapısı ile birlikte hem sağlığını koruduğu gibi içeceklerin tadını da muhafaza ederek daha uzun ömürlü kullanıma neden olmaktadır. Üzerine yazılan isim ise babanızın daha da kendisini özel hissetmesine yardımcı olacaktır.