Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

Ürün Kodu : S-10436
169,90 TL 149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri kaplanmış çelik gövdeden yana açılan kapağının içinde cep saati ve diğer tarafında sonsuz takvim bulunmaktadır.
  • Dış kapağa lazer ile yazılacak yazılar asla silinmeyecektir.

AÇIKLAMA

Atatürk silüeti ve imzalı cep saati nostalji yüklü ve ata dokunuşlu harika bir hediye!

Belki yüz yılda bir dünyaya gelebilecek olan; deha sahibi, keskin bakışlı, yakışıklı, ileri görüşlü, çağdaş ötesi bir düşünce yapısına sahip, cevval, atılgan ve korkusuz bir lidere sahip olan bir ülkenin çocuklarıyız. Erkeğe ne hediye alabilirim konusundaki en muhteşem hediyeyi en güzel milli duyguların bütünleştiği bu saatte bulabilirsiniz.

 

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, bir çok ülkeile farklı cephelerde harp etmiş yıkılmaya yüz tutmuş ve küllerinden yeniden doğmuş vatan toprakları konusunda ileriye dair hiçbir şey bilmiyor ve görmüyordu. Ama dönemin tüm umutsuzluklarına rağmen o yılmadı ve  asla Türk vatanı hakkında umudunu kaybetmedi. Yeni doğacak Türkiye için sürekli harp etti, atılımlar gerçekleştirdi. Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine gelmesi adına inkılaplar yaptı, ekonominin gelişmesi konusunda fabrikalar kurdu, enstütüler açtı, kadın erkek eşitliğini sağladı, okulların, kursların kurulmasına öncülük ederek önce demokrasi, eğitim ve milliyetçilik dedi. Bundan çok fazlasını yıllar içinde bazen aynı anda ve bazen de teker teker yapan ulu önder Mustafa Kemal Atatürkün imzasını umut verici bir şekilde size özel bir cep saatinin üzerinde taşımak istemez miydiniz? Erkeğe hediye fikirleri nin en muhteşemi ile karşılaştığınız bu sayfada  milli değerleri her şeyin üzerinde tutan  eşinize ya da erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en özel hediye yer alıyor.

Böylelikle umudunu asla kaybetmemiş bir liderin vatanının koruyucuları olarak bu güzel saate her baktığınızda her zaman bu güzel ilhamı alabilirsiniz. Bu özel dokunuşları üzerinde taşıyan cep saati oldukça kaliteli malzemelerden yapılmış olup, üzerinde isim ve soy isminizi de taşıyor olacak. Sevgililer gününde erkeğe hediye almak kaosu bu güzel ve nostaljik dokulu cep saatiyle ortadan kalkıyor.

Erkeğe alınabilecek hediye seçeneklerimizin en güzelinde sıra; Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati..

Mustafa Kemal Atatürk aşığı beyler için oldukça anlamlı bir hediye olabilecek bu saat ile hem gözlere hem de gönüllere hitab edecek hediye verme fırsatını yakalayacaksınız. Aynı anda hem kullanışlı hem de kişinin Atatürk sevgilerine hitaben seçtiğiniz bir hediye olacak bu cep saati sayesinde daima sevgiyle hatırlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati’nin diğer bir özelliği ise üzerine yazılan isim ve soyisim ile kusursuz bir görüntüye kavuşturulmasıdır. İsme özel tasarlanınca kişiye özel bir hal alan cep saatimizin kalıcılığı ve anlamı da ikiye katlanacaktır. Beyler için çok anlamlı ve orijinal bir hediye olabilecek Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati ile sıradan hediyeleri de unutturacağınız kesin.

Her zaman anlamını koruyacağından ve ilk günki heyecanını daima sürdüreceğinden emin olduğumuz Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati’ni ulu önderimize olan hayranlığı ile bildiğiniz babanıza, sevgilinize, eşinize, dedenize, patronunuza veya arkadaşınıza özel olacak şekilde isimleriyle tasarlatıp en özel günlerinizde armağan edebilirsiniz.