Atatürk İmzalı Cep Saati

Ürün Kodu : S-10435
149,90 TL 134,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Atatürk İmzalı Cep Saati​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri kaplanmış çelik gövdeden yana açılan kapağının içinde cep saati ve diğer tarafında sonsuz takvim bulunmaktadır.
  • Dış kapağa lazer ile yazılacak yazılar asla silinmeyecektir.

Yorumlar

Ecem S.
03.02.2017
Harika!
Çok teşekkürler, paketleme dahil her şeyiyle mükemmel.

AÇIKLAMA

Atatürk imzalı cep saati ile biricik sevgilinize ya da babanıza harka bir armağan sunabilirsiniz.

Sevdiklerinizden özellikle eril grubundan tanıdıklarınıza verebileceğiniz nostalji kokan harika bir hediye! Gerçek deri kaplı fermuarlı ve kapaklı son derece şık harika bir cep saati…

Bu güzel nostaljik cep saatiyle ister biricik babanıza isterseniz de eski ürünlere meraklı eşinize harika bir hediye verebileceksiniz. Canınız sevdiklerinize farklı hediyeler almak istediğinizde günümüz teknolojisinden ve modernizminin getirdiği ruhsuz ve kişiliksiz klişelerden sıkıldığınızda sevdiklerinize sunabileceğiniz klasiklerden olacak olan bu saatle onların gönlünü mükemmel bir şekilde alabilirsiniz. Babalar günü hediye si aradığınızda ya da yaş gününde babanıza sunulabilecek bu cep saati onu kesinlikle çok derinden etkileyecek.

 

Baz kişilikler vardır ki eskiyi ve geçmişi ruhlarında derinlemesine yaşarken, tavırlarında yansıtmaktan da büyük bir keyif duyarlar. Bu tavrı onların giyim tarzlarından, dinledikleri müziklerden ve hatta evlerini döşeyiş tarzlarından bile izleyebilirsiniz. İşte klasik yaşam sevdalısı antika meraklısı bu kişiliklere verebileceğiniz en güzel hediye işte Atatürk imzalı ve isme özel baskılar taşıyan bu cep saati olabilir ancak. Gerçek deri ile kaplanmış, fermuarlı – kapaklı ve üzerinde Ata imzası ile hediye sahibinin isim baskılarını taşıyacak olan bu güzel cep saati onlar için değişilmez bir hediye olacaktır. Nostalji sever arkadaşa en güzel doğum günü hediyesi ne olabilir diye düşündüğünüzde vakit kaybetmeden alabileceğiniz bir hediye!

 

İçini açtığınızda bir yüzeyinde klasik saat, bir diğer yüzeyinde de bir güneş saati ile karşılaşacak olan hediye sahibi bu güzel armağanı sevgiyle kullanacak. Aynı zamanda da her cebine attığında sizi anmadan duramayacaktır. Hediye sitesi Hediye Sepeti sizi modern ve nostaljik her tür hediye türeviyle karşılaştırmaktan onur duyar.

 

Sevgili babanıza çok özel bir armağan vermeye ne dersiniz? Onu eski zamanlara götürecek çok özel bir ürün; Atatürk İmzalı Cep Saati..

Özel günlerinizde en sevdiklerinize en özel hediyeleri vermek istediğinizi biliyoruz. Hal böyle olunca onlar için tercih edebileceğiniz en iyi hediyeleri araştırmaya, sormaya başladığınızı da. Değerli vaktinizin size kalması ve sevdiklerinize en güzel hediyeleri vermeniz için birbirinden özel ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Babanıza hediye edebileceğiniz Atatürk İmzalı Cep Saati de bunlardan biri. Ulu önderimizin imzası ile detaylandırılıp kusursuz bir görüntüye kavuşturulan bu cep saati üzerine babanızın isminin yazılmasıyla kişiye özel bir hal alacak ve babanızı özel hissettirecek bir armağana dönüşecektir. Babaya alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip bu köstekli saatin babanızın vazgeçilmez bir aksesuarı haline geleceğinden emin olabilirsiniz. Tartışmasız her an aklında olduğunuz babanız zamanı öğrenmek adına baktığı bu saat sayesinde sizin gibi bir evladı olduğu için mutlu olacak ve gururlanacaktır. Hediyenizin heyecanı daim olacağından hep ilk günki gibi hatırlanacaktır.

Yaşı itibariyle babanıza yakışacak en güzel hediye olacağını düşündüğümüz Atatürk İmzalı Cep Saati’ni Mustafa Kemal Atatürk sevdalısı babanıza doğum gününde, babalar gününde veya herhangi özel bir günde armağan etmek için geç kalmayın! Hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın, köstekli saati babanızın ismi il hazırlatın. Dilerseniz bu cep saatini Atatürk aşığı diğer sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.